Zdjęcia ślubne Kłecko - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Kłecko

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Mam na imię Marie i prowadzę działalność fotograficzną. Z wielką przyjemnością wykonuję sesje ślubne w Kłecku i okolicach. Kocham fotografowanie! Śledzę nowe techniki i innowacje, by moje projekty były jeszcze bardziej oszałamiające. Moje sesje są pełne emocji, magii i uczuć. Zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą i obejrzenia portfolio. Jeśli jesteś zainteresowany moimi usługami, zapraszam do kontaktu. Jestem tu po to, by sprawić, że Twoje wspomnienia staną się niezapomniane.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne pary młodej z druhnami w przepięknych białych sukniach ślubnych
  • Zdjęcie ślubne pary młodej w oddali na tle morza i zachodzącego słońca
  • Zdjęcia ślubne - para młoda obejmuje się i całuje w ogrodzie
  • Zdjęcia ślubne pary młodej podczas nocy poślubnej w apartamencie hotelowym
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Miejscowość Kłecko, w powiecie gnieźnieńskim, jest moim obserwatorium fotograficznym, dokąd często się udaję i gdzie wykonuję sesje ślubne. Obszar ten obejmuje również inne miejscowości, takie jak Gniezno, Skoki, Pobiedziska, Czerniejewo i Wągrowiec. Posiadam również doświadczenie w fotografowaniu sesji ślubnych w całej Polsce, a także jestem otwarta na wyjazdy do innych krajów europejskich. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do skorzystania z moich usług z zakresu sesji ślubnych i fotografii ślubnej.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Cieszę się, że mogę pochwalić się doświadczeniem, jakie zdobyłem podczas fotografowania reportażu ślubnego w lokalnych kościołach. Staram się wykorzystać moje inicjatywy, aby uchwycić delikatne emocje i intymne sceny, które nadają przyjemny i ciepły charakter zdjęciom wykonanym w kościele. Mogę wykorzystać naturalną jasność i piękne architektoniczne elementy pięknych kościołów takich jak Parafia pod wezwaniem Św. Jerzego i Św. Jadwigi oraz Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja do utworzenia zapierających dech w piersiach kadrów.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Św. Jerzego i Św. Jadwigi cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Bogumiła to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Błogosławionej Jolenty, a także Parafia pod wezwaniem Błogosławionego Michała Kozala Biskupa Męczennika. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Bł. Radzyma Gaudentego, Parafia pod wezwaniem Chrystusa Wieczystego Kapłana i Parafia pod wezwaniem Matki Zbawiciela też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Jako fotograf ślubny mam w swojej pracy unikalne cechy - jestem bardzo spostrzegawcza, reaguję błyskawicznie na interesujące sytuacje, jestem niezwykle pracowita i dążę do doskonałości. Moje zdjęcia posiadają oryginalny kadr i naturalne ujęcia. Dlatego też, wykonując zdjęcia w okolicy takich klimatycznych miejsc jak Bar Smakołyk Cielimowo, Pietrak Hotel Sp.j., Pałac Balcerowo, mam gwarancję uzyskania znakomitych efektów. Staram się, aby mój reportaż ślubny wyglądał oryginalnie, a jednocześnie tworzył udany obraz waszego ślubu i wesela.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Bar Smakołyk Cielimowo cechuje się atrakcyjną salą balową, a Pietrak Hotel Sp.j. może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Pałac Balcerowo to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Hotel Lech i Hotel i Restauracja W Starej Kamienicy. Poza tymi wcześniej wymienionymi Gościniec nad Dwoma Stawami, Sala Bankietowa Leo Libra i Gościniec w Dolinie Hotel Restauracja też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl