Sesja artystyczna Ostroróg - portret kobiety całującej kwiat magnolii

Sesja artystyczna Ostroróg

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Witam! Jestem Marie Filonenko, profesjonalna fotografka, która tworzy piękne portrety i sesje artystyczne. Chętnie towarzyszę ludziom w wyjątkowych momentach ich życia i rejestruję to, co dla nich szczególnie istotne. Specjalizuję się w tworzeniu sesji zdjęciowych dla par oraz rodzin. Z i moją studią fotograficzną znajdziecie Państwo w miejscowości Ostroróg oraz w jej okolicy. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i wszelkimi pytaniami, proszę się ze mną skontaktować. Będzie mi miło, jeśli to właśnie mnie wybierzecie na sesję fotograficzną.

Otwórz portfolio
  • Sesja artystyczna - portret młodej kobiety w kolorowym topie na fioletowym tle
  • Sesja artystyczna - portret kobiety w zbroi na tle lasu
  • Sesja artystyczna - portret kobiety z małym bukietem fioletowych kwiatów
  • Sesja artystyczna portret kobiety z podwójnym naświetlaniem i tłem z kwitnących magnolii
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Czarno-biała sesja artystyczna pary całującej się w łóżku

Po pierwsze, w przeciwieństwie do wielu innych fotografów, skupiam się na inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na osobowości, emocjach i pasjach ludzi, a nie tylko na osiągnięciu idealnej sceny. Po drugie, moje sesje artystyczne nie mają ściśle określonej definicji i mogą obejmować dowolny temat lub klimat, który zechcesz. Po trzecie, jako fotograf nie tylko wykonuję zdjęcia, ale również doradzam w kwestii stylizacji i inspiruję do tworzenia oryginalnych i unikalnych sesji. Wreszcie, mogę zorganizować całą stylizację.

Gdzie działam?
Sesja artystyczna - portret kobiety w stroju fantasy całującej wilka na tle lasu

Marie Filonenko to znana fotografka, tworząca unikalne sesje artystyczne. Aktywnie działa ona na terenie województwa wielkopolskiego, szczególnie w miejscowości Ostroróg oraz pozostałych magistrali szamotulskiej, takich jak Szamotuły, Obrzycko, Wronki, Pniewy, Oborniki. Marie jednak nie ogranicza się do tego regionu, gdyż jej specjalnością są sesje na terenie całego kraju oraz nawet poza jego granicami - jest gotowa na wszystkie podróże. Sesje, tworzone z pasją i zaangażowaniem, czynią z Marii Filonenko niezapomnianego artystę na polskim rynku fotografii.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl