Zdjęcia ślubne Poniec - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Poniec

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Fotografia to sztuka, która wymaga wyjątkowego podejścia do każdej sesji. Jako fotografka ślubna gwarantuję wyjątkowe chwile, które długo pozostaną wam w pamięci. Zapraszam pary narzeczone do skorzystania z mojej usługi wykonania sesji ślubnej w miejscowości Poniec i okolicach. Do każdej sesji podchodzę z pełnym profesjonalizmem i pasją. Mam nadzieję, że moją pracą uda mi się sprostać oczekiwaniom. Z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania i wyjaśnię wszelkie wątpliwości. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Otwórz portfolio
  • Zmysłowe zdjęcia ślubne pary młodej całującej się w pościeli
  • Zdjęcie ślubne pary młodej całującej się w bibliotece
  • Zdjęcia ślubne pary młodej po wyjściu z kościoła
  • Zdjęcia ślubne - para młoda obejmuje się i całuje w ogrodzie
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka specjalizująca się w sesjach ślubnych, występuję głównie na terenie miejscowości Poniec w powiecie gostyńskim oraz na obszarach sąsiadujących, takich jak Bojanowo, Rydzyna, Krobia, Miejska Górka i Rawicz. Ale zachęcam zainteresowanych, którzy szukają usług, które oferuję, babranie się w fotografię ślubną w całej Polsce. Jeśli chcecie, abym wykonała dla was sesję ślubną, jestem gotowa, aby pojechać do Waszej okolicy. Usługi, jakie oferuję, obejmują nie tylko sesje ślubne, ale również sesje narzeczeńskie, sesje w brzuchu, sesje noworodkowe, sesje ciążowe i sesje rodzinne.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jako profesjonalna fotografka ślubna pragnę zapewnić atmosferę najwyższej jakości w swoich zdjęciach w kościele. Zawsze staram się wychodzić do przodu ze swoją inicjatywą i ciągle szukam kreatywnie sposobów na uchwycenie cudownej chwili. Moim celem jest uzupełnienie obrazu tych wspaniałych momentów emocjonalnych wśród pięknych kościołów, takich jak Parafia pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny i Parafia pod wezwaniem Św. Stanisława Biskupa. Mam doskonałe umiejętności dostrzegania tych niezwykłych chwil i tworzenia ujmujących zdjęć. Każde zdjęcie w kościele wykonane przeze mnie to wyraz mojej pasji, zaangażowania i nowoczesnej wizji.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Św. Stanisława Biskupa może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja Biskupa, a także Parafia pod wezwaniem Chrystusa Króla i Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Św. Andrzeja Apostoła, Parafia pod wezwaniem Św. Andrzeja Boboli i Parafia pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Reportaż ślubny to sztuka, którą chętnie się zajmuję. Charakteryzuje mnie spostrzegawczość i szybkie reagowanie na interesujące sytuacje na weselu. Pracuję ciężko i nawet w najmniejszych szczegółach staram się być precyzyjna. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie i jesteśmy w stanie odwiedzić interesujące i dobrze dobrane do Waszego reportażu miejsca, takie jak Zamek w Rydzynie, Hotel Ambasada, BELPOL P. A Sp. z o.o. Uzyskam wtedy oryginalne i jedyne w swoim rodzaju kadry. Chętnie udekoruję i stworzę wyjątkową opowieść o Waszym wyjątkowym weselu.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Zamek w Rydzynie cechuje się atrakcyjną salą balową, a Hotel Ambasada może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei BELPOL P. A Sp. z o.o. to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Diament - Hotel & Restauracja i Pałac Witosław. Poza tymi wcześniej wymienionymi Pensjonat i Restauracja Rogatka, Pałac Drzeczkowo i Hotel & Restauracja Antonińska też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl