Sesja rodzinna Konin - plener na polu

Sesja rodzinna Konin

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, Nazywam się Marie Filonenko i jestem fotografką z pasją. Specjalizuję się w wykonywaniu sesji rodzinnych w Koninie i okolicach. Dzięki mojemu doświadczeniu, zaangażowaniu i zaangażowaniu samego siebie, wasze ważne chwile i wspomnienia zostaną uwiecznione w pięknych i wyjątkowych zdjęciach. Jeśli szukacie autentycznych i wzruszających ujęć, to koniecznie sprawdźcie moją ofertę! Serdecznie zapraszam do kontaktu, abyście mogli odkryć wszystko to, co mam do zaoferowania.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna z rodzicami podrzucającymi dzieci wysoko w górę na polu
  • Sesja rodzinna z mamą i chłopcem w parku pod kwitnącym drzewem
  • Sesja rodzinna pięciu dzieci wraz z mamą w parku
  • Sesja rodzinna małych bliźniaczek w plenerze na kocu
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako profesjonalna fotografka rodzinna, Marie Filonenko wykonuje sesje zdjęciowe w miejscach takich jak Konin oraz innych miejscowościach w powiecie Konin, w tym Golina, Ślesin, Kleczew, Tuliszków i Rychwał. Marie wykonuje również sesje całodniowe w innych regionach Polski oraz jest gotowa odbyć podróż do odległych miejsc. Przygotuj się na wymarzone sesje rodzinne zdjęciowe, które pozostaną jako niezapomniana pamiątka dla Twojej rodziny.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl