Sesja ciążowa Czerniejewo - kobieta z brzuszkiem i jej mąż siedzą na kapapie wraz z małym synkiem

Sesja ciążowa Czerniejewo

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, Nazywam się Marie Filonenko i jestem profesjonalną fotografką. Fotografowanie jest moją pasją, a sesje ciążowe to moja specjalność. Chciałbym zaprosić Cię do wspólnego stworzenia pięknych, niezapomnianych wspomnień z okresu Twojej ciąży. Fotografuję w Czerniejewie oraz okolicach. Jeśli chciałabyś uwiecznić magię swojego oczekiwania na dziecko i posiadać piękne zdjęcia na całe życie – zapraszam do kontaktu ze mną! Wykonam dla Ciebie profesjonalne sesje ciążowe, które pozwolą Ci uchwycić najważniejsze chwile. Mój autorski styl pozwala uwiecznić uczucia, jakie wiążesz z Twoją ciążą.

Otwórz portfolio
  • Sesja ciążowa - uśmiechnięta kobieta stojąca przy oknie
  • Sesja ciążowa - kobieta w historycznym stroju z rękoma złożonymi na brzuchu pośród kwiecących drzew
  • Sesja ciążowa - kobieta stojąca profilem z bukietem kwiatów
  • Sesja ciążowa - kobieta w średniowiecznej sukni i zbroi na tle kwitnącego drzewa
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja ciążowa - kobieta z ręką położoną na brzuszku i bukietem kwiatów

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na podkreśleniu piękna i indywidualności każdej kobiety, co jest szczególnie ważne podczas sesji ciążowej. Po drugie, jako matka dwójki dzieci, wiem jak ważne jest, aby czuć się komfortowo i swobodnie podczas takiego zdjęciowego doświadczenia. Po trzecie, nie tylko zapewnię piękne zdjęcia, ale również pomogę zorganizować całą sesję - od wyboru stroju, poprzez dobór scenografii, po kontakt z wizażystką.

Gdzie działam?
Sesja ciążowa w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako profesjonalna fotografka ciążowa, Marie Filonenko oferuje swoje usługi sesji ciążowych na terenie Czerniejewa oraz innych miejscowości w powiecie gnieźnieńskim i jego sąsiedztwie, w tym m.in: Nekla, Września, Gniezno, Pobiedziska oraz Kostrzyn. Marie jest również gotowa do wyjazdów, aby wykonać sesje ciążowe i inne rodzinne sesje, na terenie całej Polski oraz za granicą. Chętnie realizuje takie projekty i jest gotowa do wyjazdów w różne miejsca.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl