Sesja chrztu Czarnków - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Czarnków

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Zapraszam Cię do współtworzenia wspomnień wyjątkowego dnia Chrztu Twojego dziecka! Jako fotografka oferuję sesje, dzięki którym będziesz mógł przeżywać radość tego wydarzenia wielokrotnie, oglądając zdjęcia zachowujące w pamięci ulotne chwile. Przyjmuję zlecenia w Czarnkowie i okolicznych miastach. Z chęcią opowiem Ci więcej na temat oferowanej przeze mnie usługi i dostosuję ją do Twoich potrzeb. Skontaktuj się ze mną, a będziesz mógł wybrać najlepszy sposób uwiecznienia wydarzeń z chrztu.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - niemowlę z błękitymi oczyma
  • Sesja chrztu - bukiet kwiatów
  • Sesja chrztu - rodzice trzymają chłopca na rękach w kościele
  • Sesja chrztu - dziecko trzymane przez babcie ogląda nową zabawkę
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako profesjonalna fotografka, Marie Filonenko wykonuje sesje chrztu dla swoich klientów w miejscowości Czarnków, a także obejmujących powiat czarnkowsko-trzcianecki takich miejscowościach jak Trzcianka, Ujście, Obrzycko, Wronki i Chodzież. Jest jednocześnie gotowa wykonać sesje chrztu dla klientów z całej Polski i jest otwarta na podróże do innych regionów naszego pięknego kraju. Uwielbia poznać nowych ludzi i miejsca, a ostatecznym celem Marie jest zapewnienie swoim klientom wspomnień na całe życie.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Podczas moich sesji chrztów jestem pełna zaangażowania. Czerpię z kreatywności, starając się innowacyjnie przedstawiać ten szczególny i uroczysty moment. Jestem otwarta na inicjatywę i moje umiejętności pozwolą Ci dostrzec niezwykłe emocje w ciekawych ujęciach. Reportaż w kościele może być piękny, szczególnie jeśli chodzi o piękne okoliczne kościoły, takie jak Parafia pod wezwaniem Świętego Jana Chrzciciela czy Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Saletyńskiej. Moją misją jest wypełnienie Twojej sesji chrztu autentycznymi, naturalnymi i wyjątkowymi ujęciami, które utrwalą ten ważny moment na zawsze.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętego Jana Chrzciciela cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Saletyńskiej może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Świętych Piotra i Pawła, a także Parafia pod wezwaniem Świętej Urszuli Ledóchowskiej. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Św. Katarzyny, Parafia pod wezwaniem Świętego Floriana i Parafia pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl