Sesja zdjęciowa dla par Dolsk - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Dolsk

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Witaj! Nazywam się Marie Filonenko i jestem fotografką specjalizującą się w sesjach zdjęciowych dla par. Cieszę się, że szukasz profesjonalnej fotografki do uwiecznienia szczególnych chwil w Twoim życiu! Przygotowałam specjalną ofertę wykonania sesji zdjęciowej w miejscowości Dolsk lub jej okolicach. Mam nadzieję, że moje portfolio fotograficzne przekona Cię o wysokiej jakości usług i fachowej obsłudze. Przygotuj się na wyjątkową sesję zdjęciową, która uwieczni Twoje wspólne chwile.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par w kemperze - pocałunek w stylu boho
  • Sesja zdjęciowa - para głaszcze psa na randce w kawiarni
  • Sesja zdjęciowa - para przytula się do siebie pod rozświetlonym lasem wraz z bukietem kwiatów
  • Zmysłowa sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w sypialni
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Maric Filonenko wykonuje sesje dla par na terenie Dolsk, położonych w powiecie śremskim oraz w sąsiednich miejscowościach, takich jak: Śrem, Gostyń, Borek Wielkopolski, Książ Wielkopolski, Jaraczewo. Jest również gotowa do pracy w innych regionach całej Polski. Chętnie odwiedzi inne miejsca, by zrealizować zaplanowane przez Państwa sesje zdjęciowe. Marie wykazuje dużą elastyczność i jest otwarta na współpracę w każdym miejscu w Polsce i nawet poza granicami kraju.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl