Sesja zdjęciowa dla par Jaraczewo - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Jaraczewo

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Hej! Mam na imię Marie i jestem fotografką i wykonuję sesje zdjęciowe dla par. Jeśli szukacie profesjonalnych i unikalnych ujęć, to trafiliście we właściwe miejsce. Uwielbiam tworzyć piękne zdjęcia, które będą Waszą najwspanialszą pamiątką. W Jaraczewie i jego okolicach serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług i do kontaktu ze mną. Uwierzcie, że Twój czas poświęcony na sesję zdjęciową będzie wyjątkowo piękny! Daj mi szansę, bym mogła pokazać Ci magię mojego dzieła.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par przed palmiarnią w słoneczny dzień
  • Sesja zdjęciowa dla par w kemperze - pocałunek w stylu boho
  • Zmysłowa sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w sypialni
  • Sesja zdjęciowa dla par - dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Witajcie! Jestem Marie Filonenko i mam przyjemność tworzyć dla Was piękne zdjęcia! Pracuję głównie wokół Jaraczewa i innych okolicznych miejscowości z powiatu jarocińskiego, takich jak Borek Wielkopolski, Książ Wielkopolski, Jarocin, Dolsk i Pogorzela. Z przyjemnością wyjeżdżam również poza powiat jarociński w całej Polsce. Nie mówiąc już o mojej gotowości wyjazdu do innych krajów lub regionów! Obecnie sesje dla par są moim głównym działaniem. Jestem podekscytowana, że mogę tworzyć piękne, niepowtarzalne i pamiętne chwile dla moich klientów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl