Sesja ciążowa Golina - kobieta z brzuszkiem i jej mąż siedzą na kapapie wraz z małym synkiem

Sesja ciążowa Golina

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, nazywam się Marie Filonenko i jestem doświadczoną fotografką, oferującą usługi kreatywnych sesji ciążowych w miejscowości Golina oraz w okolicach. Wykonując sesje, szczególną uwagę przykładam do detali oraz świetnej jakości oferowanych ujęć. Zamierzam doskonale uchwycić niesamowitą i niepowtarzalną atmosferę w poznanej przez was dziewczynkę i jej rodziców. Jeżeli jesteście zainteresowani sesją ciążową, skontaktujcie się ze mną! Zapraszam was do odwiedzenia mojej strony internetowej, gdzie znajdziecie wszystkie informacje dotyczące sesji ciążowych, a także przykładowe moje prace.

Otwórz portfolio
  • Sesja ciążowa - kobieta w średniowiecznej sukni i zbroi na tle kwitnącego drzewa
  • Sesja ciążowa - uśmiechnięta kobieta stojąca przy oknie
  • Sesja ciążowa - kobieta w historycznym stroju z rękoma złożonymi na brzuchu pośród kwiecących drzew
  • Sesja ciążowa - kobieta stojąca profilem z bukietem kwiatów
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja ciążowa - kobieta z ręką położoną na brzuszku i bukietem kwiatów

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na podkreśleniu piękna i indywidualności każdej kobiety, co jest szczególnie ważne podczas sesji ciążowej. Po drugie, jako matka dwójki dzieci, wiem jak ważne jest, aby czuć się komfortowo i swobodnie podczas takiego zdjęciowego doświadczenia. Po trzecie, nie tylko zapewnię piękne zdjęcia, ale również pomogę zorganizować całą sesję - od wyboru stroju, poprzez dobór scenografii, po kontakt z wizażystką.

Gdzie działam?
Sesja ciążowa w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Zapraszam Państwa do skorzystania z moich sesji ciążowych w miejscowości Golina i innych miastach powiatu konińskiego, takich jak: Konin, Kleczew, Zagórów, Słupca, Rychwał. Specjalizuję się w tworzeniu pięknych, niepowtarzalnych zdjęć mających na celu uchwycenie podniosłości i radości tego wspaniałego momentu w życiu. Co więcej, tworzę sesje w całej Polsce i jestem gotowa wybrać się w podróż do innych krajów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl