Sesja rodzinna Golina - plener na polu

Sesja rodzinna Golina

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Witaj! Jestem Marie Filonenko - fotografka zajmująca się tworzeniem niezapomnianych sesji rodzinnych! Uwielbiam wspólnie z rodziną wybrać się na wyjątkową sesję zdjęciową, by zachwycać najlepszymi chwilami prywatnego życia. Golina i jej okolice są pięknymi miejscami, które pozwolą Państwu na stworzenie wspaniałej pamiątki. Zachęcam do kontaktu i wspólnego stworzenia wyjątkowego dzieła, które będzie Państwa ozdabiać przez lata. Pozwól mi uwiecznić niezapomniane chwile z całej rodziny.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna - portret niemowlęcia z błękitnymi oczami
  • Sesja rodzinna z rodzicami podrzucającymi dzieci wysoko w górę na polu
  • Sesja rodzinna małych bliźniaczek w plenerze na kocu
  • Sesja rodzinna pięciu dzieci wraz z mamą w parku
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Witamy w sekcji Gdzie działam? Jako fotografka Marie Filonenko prowadzę sesje rodzinne na terenie miejscowości Golina oraz innych pod względem administracyjnym związanych z powiatem konińskim, takich jak: Konin, Kleczew, Zagórów, Słupca, Rychwał. Gotowa jestem również do wyjazdów poza wymienione wyżej regiony – na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Jestem entuzjastką fotografii, więc jeżeli macie Państwo jakieś propozycje, serdecznie zapraszam do dyskusji.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl