Sesja chrztu Pyzdry - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Pyzdry

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Hej, jestem Marie Filonenko, uwielbiam tworzyć piękne i niezapomniane sesje chrztu! Świadczę usługi na terenie Pyzdr i okolic, tworząc zdjęcia pełne uczuć i z prawdziwymi, niezapomnianymi momentami. By pomóc Ci uwiecznić ważne wydarzenie w życiu Twojej rodziny, moje usługi obejmują piękną sesję w studiu i w plenerze. Zarówno zdjęcia z chrztu, jak i sesje rodzinne to moje specjalności. Zapraszam Cię do odwiedzenia mojej strony i do kontaktu ze mną, abyś mógł wybrać usługę idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - rodzice trzymają chłopca na rękach w kościele
  • Sesja chrztu - mama trzyma dziewczynkę ze smoczkiem w ustach
  • Sesja chrztu - ojciec podnosi chłopca by ten zdmuchnął świeczkę na torcie
  • Sesja chrztu - niemowlę podnosi drewniany krążek ze swoim imieniem
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotografka specjalizująca się w sesjach chrztu działam głównie na terenie powiatu wrzesińskiego. Regularnie wykonuję sesje chrztu w Pyzdrach i innych miejscowościach z nim sąsiadujących takich jak: Miłosław, Żerków, Zagórów, Słupca, Września. Oczywiście jestem otwarta na wyjazdy w inne regiony, dlatego cała Polska jest mną objęta. Podróżowanie to moja pasja, która bardzo kocham i czyni mnie szczęśliwą.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka mam zaszczyt i przyjemność fotografowania chrztu świętego dla rodziny i dzieci. Wierzę, że moje zaangażowanie, inicjatywa i doskonałe umiejętności dostrzegania emocjonalnych momentów pozwalają mi tworzyć ciekawe kadry podczas reportażowych sesji w pięknych okolicznych kościołach, takich jak Parafia pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny i Parafia pod wezwaniem Świętego Jakuba Apostoła. Ta niedościgniony moment zostanie zarejestrowany na zawsze na zdjęciach, które staną się trwałym wspomnieniem i pamiątką w życiu nowo ochrzczonego dziecka oraz jego rodziny.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętego Jakuba Apostoła może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Stanisława Biskupa to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Apostołów Piotra i Pawła, a także Parafia pod wezwaniem Bł. Michała Kozala Biskupa i Męczennika. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Świętego Leonarda, Parafia pod wezwaniem Św. Wawrzyńca i Parafia pod wezwaniem Świętego Ducha też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl