Sesja chrztu Gniezno - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Gniezno

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jestem Marie Filonenko - młoda i doświadczona fotografka sesji powitalnych sandaczy. Wykonuję Składam niezapomniane wspomnienia poprzez sesję chrztu w Wielkopolsce oraz jej okolicach. Zimno, ciepło, słońce, deszcz − nieważne jakie panują warunki pogodowe, z moim zespołem tworzymy powiewający życiem reportaż. Wytworna fotografia w pełnym blasku to mocne strony mojej pracy. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą! Zachęcam także do kontaktu ze mną, z chęcią opowiem o moim doświadczeniu i oferuję pomoc w wyborze najlepszego dla Was pakietu.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - przygotowania z siostrą i mamą
  • Sesja chrztu - rodzice trzymają chłopca na rękach w kościele
  • Sesja chrztu - dziecko trzymane przez babcie ogląda nową zabawkę
  • Sesja chrztu - mama trzyma dziewczynkę ze smoczkiem w ustach
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotograf profesjonalnie wykonuję sesje chrztu w Gnieźnie i w regionie w pełni obejmującym powiat Gnieźnieński oraz miejscowości takie jak Czerniejewo, Trzemeszno, Kłecko, Witkowo, Pobiedziska. Sesje również wykonuję na terenie całej Polski, a nawet w podróży w inny regiony! Moje usługi są dostępne gdziekolwiek jestem.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka chrztu służę swoimi umiejętnościami, by uwiecznić narodziny nowej osoby w otoczeniu najbliższych. Doskonale wiem jak wydobyć piękno z tak wyjątkowego wydarzenia i dostrzec ulotne chwile. Moje zaangażowanie i inicjatywa są niezastąpione. Uwielbiam wykorzystywać cudowne wnętrza kościołów w okolicy - takich jak Parafia pod wezwaniem Św. Bogumiła czy Parafia pod wezwaniem Błogosławionej Jolenty. Właśnie one dadzą idealne tło dla ujęć, jakie tworzę. Razem możemy stworzyć wyjątkowe wspomnienia, które tchną emocjonalnymi momentami, pełnymi miłości, szczęścia i wdzięczności.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Św. Bogumiła cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Błogosławionej Jolenty może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Błogosławionego Michała Kozala Biskupa Męczennika to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Bł. Radzyma Gaudentego, a także Parafia pod wezwaniem Chrystusa Wieczystego Kapłana. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Matki Zbawiciela, Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Miłosierdzia i Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl