Sesja chrztu Wronki - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Wronki

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Z radością prowadzę sesje chrztu w okolicach Wronka i na terenie całego województwa wielkopolskiego. Uczynię z Twojego chrztu wspaniałe chwile, które pozostaną będą w Twojej pamięci na wiele lat. Artystyczne i profesjonalne fotografie, które oferuję, gwarantują niepowtarzalne doznania i bardzo wysoką jakość. Zapraszam Cię, abyś zapoznał się z moją ofertą i skontaktował się ze mną, abyśmy wspólnie stworzyli wspaniałe wspomnienia.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - przygotowania z siostrą i mamą
  • Sesja chrztu - bliźniaczki bawiące się na kocu po ceremonii
  • Sesja chrztu - chłopiec w rękach ojca
  • Sesja chrztu - ojciec podnosi chłopca by ten zdmuchnął świeczkę na torcie
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotografka bardzo lubię podróżować i odwiedzać różne miejsca, aby pomóc swoim klientom w tworzeniu wyjątkowych wspomnień. Moją główną strefą działania są miejscowości Wronki i okoliczne miasta i gminy, takie jak Obrzycko, Ostroróg, Szamotuły, Sieraków i Pniewy. Chętnie odbywam jednak wyjazdy w inne regiony, aby wykonywać sesje chrztu na całym terenie Polski.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka chrztu narażam się na wszelkiego rodzaju wyzwania i jestem zaangażowana w zapewnienie przyszłym rodzicom doskonale wykonanych zdjęć powitania ich dzieci. Zawsze staram się złapać uczucia i ciekawych i wyjątkowych chwil na zdjęciach. Moje sesje są bardzo pozytywne, inspirujące i pełne emocji, których dostrzegam i które staram się uwiecznić w pełnym reportażu. Zawsze staram się łączyć piękno i oddanie w okolicach pięknych kościołów takich jak Parafia pod wezwaniem Świętej Urszuli Ledóchowskiej i Parafia pod wezwaniem Św. Katarzyny.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętej Urszuli Ledóchowskiej cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Św. Katarzyny może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Świętych Piotra i Pawła to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP, a także Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Pocieszenia i Świętego Stanisława Biskupa. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Świętego Krzyża, Parafia pod wezwaniem NMP Niepokalanie Poczętej i Parafia pod wezwaniem Świętego Jana Chrzciciela też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl