Sesja chrztu Wieleń - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Wieleń

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie Filonenko i jestem profesjonalną fotografką. Uwielbiam robić zdjęcia wszystkim nowonarodzonym dzieciom, aby uwiecznić piękno ich wyjątkowej chwili. Posiadam szerokie doświadczenie w tworzeniu pięknych sesji chrztu w całej Wielkopolsce, a zwłaszcza w okolicach Wielenia. Moje zdjęcia cechuje wdzięk, delikatność i naturalność. Serdecznie zapraszam do skontaktowania się ze mną, abyśmy wspólnie stworzyli zdjęcia, które na zawsze będą uwieczniać piękno chwili chrztu waszego dziecka. Chętnie udzielę Państwu wszelkich informacji i pomogę w wyborze odpowiedniego miejsca na sesję.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - przygotowania z siostrą i mamą
  • Sesja chrztu - dziewczynka prowadzona przez mamę stawia pierwsze kroki
  • Sesja chrztu - rodzice trzymają chłopca na rękach w kościele
  • Sesja chrztu - dziecko trzymane przez babcie ogląda nową zabawkę
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Marie Filonenko oferuje sesje chrztu dla małych dzieci w miejscowości Wieleń i innych zlokalizowanych w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim miejscowościach takich jak Krzyż Wielkopolski, Wronki, Trzcianka, Czarnków i Sieraków. Ponadto jest gotowa wykonać sesję w innych częściach Polski, a także jest gotowa do podróży do innych regionów. Marie Filonenko służy swoim specjalnym doświadczeniem w fotografii w całej Polsce ze szczególnym uwzględnieniem chrztu i uroczystości rodzinnych”.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka chrztów wiem jak ważna jest emocjonalna atmosfera w tym ważnym dla rodziny wydarzeniu. Stawiam sobie za cel to, aby w moich sesjach chrztu uchwycić najlepsze momenty i tworzyć piękne kadry. Swojym zaangażowaniem i inicjatywą staram się dostrzegać subtelne uczucia i zarejestrować je w zdjęciach jako wyjątkowe wspomnienia. Mamy w naszej okolicy wiele pięknych kościoły, w których odbywają się moje sesje chrztu, jak np. Parafia pod wezwaniem Św. Rocha lub Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia Matki Bożej i Świętego Michała.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Św. Rocha cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia Matki Bożej i Świętego Michała może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Świętego Antoniego to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa, a także Parafia pod wezwaniem Św. Antoniego. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa, Parafia pod wezwaniem Przemienia Pańskiego i Parafia pod wezwaniem Świętej Urszuli Ledóchowskiej też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl