Sesja artystyczna Stawiszyn - portret kobiety całującej kwiat magnolii

Sesja artystyczna Stawiszyn

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Nazywam się Marie Filonenko i jestem fotografką. Chcę Ci podpowiedzieć, dlaczego powinieneś wziąć pod uwagę moją ofertę usług wykonania sesji artystycznej w miejscowości Stawiszyn oraz okolicach. Dzięki mojemu doświadczeniu i zaangażowaniu pomogę Ci stworzyć piękne zdjęcia, które zachwycą każdego. Usługa sesji artystycznej dostosowana jest zarówno dla profesjonalistów, jak i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fotografią. Zapewniam Ci kompleksową obsługę i staranne wykończenie każdego zdjęcia. Możesz skontaktować się ze mną, by dowiedzieć się więcej na temat mojej usługi. Z chęcią odpowiem na Twoje pytania.

Otwórz portfolio
  • Sesja artystyczna - portret kobiety z małym bukietem fioletowych kwiatów
  • Sesja artystyczna - autoportret w czerwonym oświetleniu z papugą
  • Sesja artystyczna - portret kobiety w zbroi na tle lasu
  • Sesja artystyczna kobiety w ciąży ubranej w średniowieczną suknię i zbroję
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Czarno-biała sesja artystyczna pary całującej się w łóżku

Po pierwsze, w przeciwieństwie do wielu innych fotografów, skupiam się na inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na osobowości, emocjach i pasjach ludzi, a nie tylko na osiągnięciu idealnej sceny. Po drugie, moje sesje artystyczne nie mają ściśle określonej definicji i mogą obejmować dowolny temat lub klimat, który zechcesz. Po trzecie, jako fotograf nie tylko wykonuję zdjęcia, ale również doradzam w kwestii stylizacji i inspiruję do tworzenia oryginalnych i unikalnych sesji. Wreszcie, mogę zorganizować całą stylizację.

Gdzie działam?
Sesja artystyczna - portret kobiety w stroju fantasy całującej wilka na tle lasu

Jako fotografka artystyczna, Marie Filonenko wykonuje sesje na terenie miejscowości Stawiszyn oraz innych okolicznych miejscowości, takich jak: Rychwał, Kalisz, Chocz, Koźminek, Opatówek. Mimo to, zawsze jest otwarta na prace i w podróże po całym kraju, w szczególności w różne regiony, które ukształtowały jej umiejętności. Marie wykonuje sesje w niebanalnych i interesujących miejscach, które oddają szczególny charakter i atmosferę każdej sesji. Dzięki jej kreatywności artystycznej, każde zdjęcie wygląda unikalnie.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl