Sesja chrztu Pleszew - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Pleszew

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jesteś w trakcie planowania sesji chrztu swojego dziecka? Potrzebujesz profesjonalnego fotografa, który uwieczni ten ważny moment? Sprawdź moją ofertę! Jestem Marie Filonenko – fotografką z wieloletnim doświadczeniem w realizacji sesji chrztu. Zapewniam szeroką gamę usług wokół Pleszewa i województwa wielkopolskiego. Moich klientów cechuje zadowolenie i poczucie, że ich dziecko jest w dobrych rękach o czym możesz przekonać się samemu! Wejdź na moją stronę i dowiedz się więcej o mnie i moich usługach – nie zawiodę! Nie czekaj i skontaktuj się ze mną dziś – z chęcią odpowiem na wszystkie Twe pytania.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - niemowlę z błękitymi oczyma
  • Sesja chrztu - bliźniaczki bawiące się na kocu po ceremonii
  • Sesja chrztu - przygotowania z siostrą i mamą
  • Sesja chrztu - rodzic wyciąga rękę po niemowlę leżęce na kanapie
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Fotografka Marie Filonenko wykonuje sesje chrztu dla niemowląt na terenie miejscowości Pleszew oraz innych należących do powiatu pleszewskiego miejscowości takich jak: Chocz, Dobrzyca, Raszków, Jarocin, Stawiszyn. Marie jest również gotowa do wyjazdu na sesje chrztu w innych miastach i regionach całej Polski, jeśli są to oczekiwania rodziców. Jest to tylko wycinek jej obszaru działania i proponowane usługi, gdzie stale i chętnie poszerza swoje doświadczenie.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Łączę w sobie pasję i zaangażowanie w każdą moją sesję chrztu. Podczas takich ceremonii staram się zauważyć emocje i ciekawe ujęcia. Moim celem jest zatrzymanie wyjątkowych momentów. Z moją inicjatywą i pozytywnym podejściem tworzymy ciepłe i spersonalizowane wspomnienia dla Was. Portretuję Waszą rodzinę w pięknych okolicznych kościołach takich jak Parafia pod wezwaniem Najświętszego Zbawiciela i Parafia pod wezwaniem Ścięcia Św. Jana Chrzciciela. Pracuję szybko i sprawnie, dzięki czemu otrzymujecie maksimum pięknych zdjęć z Waszej uroczystości.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Najświętszego Zbawiciela cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Ścięcia Św. Jana Chrzciciela może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Floriana to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Andrzeja Apostoła, a także Parafia pod wezwaniem Św. Tekli. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Świętej Trójcy, Parafia pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego i Parafia pod wezwaniem Chrystusa Króla też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl