Sesja chrztu Chocz - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Chocz

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Wyjątkowe momenty powinny zostać utrwalone za pomocą zdjęć profesjonalnej fotografki. Dlatego zapraszam rodziców dziecka do skorzystania z mojej usługi fotografii przy chrzcie w Choczu i okolicach. Uwiecznię ten magiczny dzień i będę szczęśliwa jeśli pomożemy rodzicom zachować wszystkie wzruszające chwile. Wiem, jak wiele znaczy dla rodziców piękna pamiątka z chrztu ich dziecka.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - bliźniaczki bawiące się na kocu po ceremonii
  • Sesja chrztu - chłopiec w rękach ojca
  • Sesja chrztu - bukiet kwiatów
  • Sesja chrztu - ksiądz udziela chrztu chłopcu w kościele
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotografka Marie Filonenko oferuję usługi chrztu na terenie Chocza i okolic. Specjalizuje się w sesjach fotograficznych zarówno w powiecie pleszewskim jak i sąsiednich miejscowościach takich jak Pleszew, Stawiszyn, Zagórów, Dobrzyca, Rychwał. Poza tym, jesteśmy gotowi do wyjazdów fotograficznych do innych regionów całej Polski.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka sesji chrztu dążę do uchwycenia najbardziej intymnych i delikatnych momentów podczas tego szczególnego wydarzenia. Wykorzystuję swój talent wizualnego odkrywania, aby uwiecznić pełen emocji obraz, a moja wyobraźnia i umiejętność tworzenia obrazów na żywo sprawiają, że reportaże chrztu są naprawdę jedyne w swoim rodzaju. Wykorzystując piękne, historyczne kościoły w okolicy, takie jak Parafia pod wezwaniem Św. Andrzeja Apostoła i Parafia pod wezwaniem Najświętszego Zbawiciela, moje zdjęcia są nie tylko bogate w szczegóły, ale także nasycone emocjami.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Św. Andrzeja Apostoła cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Najświętszego Zbawiciela może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Ścięcia Św. Jana Chrzciciela to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Floriana, a także Parafia pod wezwaniem Świętego Bartłomieja Apostoła. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Św. Apostołów Piotra i Pawła, Parafia pod wezwaniem Św. Tekli i Parafia pod wezwaniem Świętej Trójcy też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl