Sesja chrztu Książ Wielkopolski - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Książ Wielkopolski

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Mam na imię Marie i jestem fotografką. Tworzę niesamowite sesje chrztu w okolicach Książa Wielkopolskiego w woj. wielkopolskim. Potrafię uwolnić najbardziej piękne i istotne momenty, które warto uwiecznić. Jeśli szukasz kogoś, kto stworzy dla Ciebie niezapomnianą sesję zdjęciową, zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Daj mi szansę, aby pokazać moc Twoich uczuć. Poznaj mój świat i obiecuję Ci, że nie pożałujesz.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - dziecko trzymane przez babcie ogląda nową zabawkę
  • Sesja chrztu - bukiet kwiatów
  • Sesja chrztu - przygotowania z siostrą i mamą
  • Sesja chrztu - mama trzyma dziewczynkę ze smoczkiem w ustach
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Marie Filonenko wykonuje sesje chrztu na terenie miejscowości Książ Wielkopolski oraz innych miejscowości w powiecie śremskim i sąsiadujących, wśród których znajdują się: Jaraczewo, Dolsk, Śrem, Borek Wielkopolski, Środa Wielkopolska. Jednak Marie jest gotowa także do podróży po całej Polsce i wolna jest do wykonania sesji w innych miejscach. Jest otwarta i chętna na wszelkiego rodzaju wyzwania, dlatego wybór lokalizacji ma dla niej duże znaczenie.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka chrztu, moim celem jest uchwycenie każdej ważnej chwili radości i emocji jaką dziecko i jego rodziny doświadczają w tym szczególnym dniu. Moją inicjatywą i zaangażowaniem w sesję chrztu umożliwiam przechowywanie tego pięknego dnia i opowiadanie historii dziecka przez wiele lat. Moje doświadczenie pozwala mi dostrzec szczegóły, które innym mogą umknąć - tworzę doskonałe kadry podczas reportażu w kościołach, takich jak Parafia pod wezwaniem NMP Wniebowziętej czy Parafia pod wezwaniem Św. Antoniego Padewskiego. Dzięki mojej naturalnej intuicji tworzę piękne obrazy, uchwycając niepowtarzalne emocjonalne momenty chrztu.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem NMP Wniebowziętej cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Św. Antoniego Padewskiego może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Marii Magdaleny to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Michała Archanioła, a także Parafia pod wezwaniem Błogosławionego Michała Kozala Biskupa Męczennika. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej, Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Jezusa i Parafia pod wezwaniem Ducha Świętego też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl