Sesja chrztu Kórnik - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Kórnik

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie, fotografka z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie zajmę się sesją chrzcin i okolicznościową w miejscowości Kórnik i okolicy. Zaoferuję Państwu naturalne zdjęcia, które odzwierciedlą charakter tego wyjątkowego wydarzenia. Pokażę jego niezapomniane chwile w pełni naturalnego piękna. Efekty mojej pracy możecie Państwo obejrzeć w portfolio. Zachęcam do kontaktu w celu omówienia szczegółów sesji, oraz oferowanego pakietu usług. Najlepsze chwile są i powinny pozostać dla Waszych pamiątek - Staram się to udokumentować.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - przygotowania z siostrą i mamą
  • Sesja chrztu - gromnica i pamiątka
  • Sesja chrztu - chłopiec w rękach ojca
  • Sesja chrztu - dziecko trzymane przez babcie ogląda nową zabawkę
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

W ramach swojej działalności jako fotografka chrztu, Marie Filonenko obsługuje głównie miejscowości w powiecie poznańskim, w tym Kórnik, Środę Wielkopolską, Puszczykowo, Mosinę, Swarzędz i Luboń. Poza tymchętnie podróżuje do innych części Polski, aby służyć swoim usługami fotografowania. Gotowa jest również do dalszych podróży zarówno w kraju jak i za granicą, aby wykonać wyjątkowe sesje dla swoich klientów. Marie Filonenko świadczy usługi fotograficzne na najwyższym poziomie.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka chrztów, wezmę udział w tym wyjątkowym wydarzeniu i sesji zdjęciowej. Śluby i chrzty są dla mnie szczególnie bliskie i jestem bardzo pozytywnie nastawiona do każdego wyzwania. Moja wieloletnia praktyka i inicjatywa oraz doświadczenie w organizowaniu zdjęć na miejscu pozwoliło mi doskonale dostrzegać ważne, zarówno zwyczajowe jak i emocjonalne momenty.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Wszystkich Świętych cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Jezusa to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Józefa, a także Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Wniebowziętej. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, Parafia pod wezwaniem Świętego Mikołaja i Parafia pod wezwaniem Chrystusa Jedynego Zbawiciela też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl