Sesja chrztu Budzyń - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Budzyń

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Nazywam się Marie Filonenko i jestem fotografką. Specjalizuję się w sesjach chrztu na terenie całej Wielkopolski. Jeśli szukacie kogoś, kto przygotuje dla Was oryginalne i niepowtarzalne zdjęcia z tego wyjątkowego momentu, to jestem do waszej dyspozycji! Jeśli kochacie niebanalne ujęcia, to sesja chrztu wymaga przygotowania i doświadczenia, które mogę wam zagwarantować. Zajrzyjcie proszę do mojego portfolio i skontaktujcie się ze mną, aby podjąć współpracę. Zapewniam pełne zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do każdego zlecenia.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - mama trzyma dziewczynkę ze smoczkiem w ustach
  • Sesja chrztu - rodzic wyciąga rękę po niemowlę leżęce na kanapie
  • Sesja chrztu - chłopiec w rękach ojca
  • Sesja chrztu - niemowlę podnosi drewniany krążek ze swoim imieniem
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotografka chrztu, Marie Filonenko oferuje sesje fotograficzne na terenie miejscowości Budzyń oraz innych miejscowości, które obejmuje powiat chodzieski i sąsiadujących z nim jak: Chodzież, Margonin, Rogoźno, Wągrowiec, Szamocin. Marie wykonuje również sesje na terenie całej Polski i jest gotowa na podróże do innych regionów. Jest także otwarta na współpracę w dowolnym miejscu w Polsce oraz poza granicami kraju.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka specjalizująca się w sesjach chrztu, chcę zagwarantować najwyższy poziom zaangażowania. Wykonując zdjęcia w kościele skupiam się na tworzeniu wyjątkowych ujęć, wymagających inicjatywy i doskonałych umiejętności dostrzegania emocjonalnych momentów. Na terenie miasta są piękne kościoły takie jak Parafia pod wezwaniem Św. Barbary i Parafia pod wezwaniem Świętego Floriana, w których robię sesje chrztu. Niezależnie od lokalizacji, wykonuje wyjątkowe, poruszające zdjęcia, pokazujące najbardziej czytelne, piękne i prawdziwe emocje.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Św. Barbary cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętego Floriana może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem św.Wojciecha, a także Parafia pod wezwaniem Św. Wita. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Świętego Ducha, Parafia pod wezwaniem bł. Michała Kozala, b-pa i męczennika i Parafia pod wezwaniem Św. Jakuba Apostoła też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl