Sesja chrztu Mosina - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Mosina

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jestem Marie, profesjonalna fotografka, która oferuje swoje usługi w zakresie wykonania sesji chrztu w okolicy Mosiny. Wszystkie zdjęcia realizowane są dostosowane do oczekiwań Rodziców oraz nowo narodzonego Dziecka w wyjątkowy sposób. Radość, beztroska i szczęście to cechy, które będą utrwalone na zdjęciach. Serdecznie zapraszam do kontaktu, aby opowiedzieć Państwu więcej. Dzięki wyjątkowemu towarzyszeniu w tym wyjątkowym dniu, fotografia chrztu pozostanie na zawsze uwieczniona. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania. Proszę o kontakt ze mną, by dowiedzieć się o szczegóły mojej oferty.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - bukiet kwiatów
  • Sesja chrztu - chłopiec w rękach ojca
  • Sesja chrztu - rodzic wyciąga rękę po niemowlę leżęce na kanapie
  • Sesja chrztu - dziewczynka prowadzona przez mamę stawia pierwsze kroki
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotografka wykonuję sesje chrztu na terenie miejscowości Mosina oraz innych miejscowości w powiecie poznańskim i sąsiedztwie, takich jak Puszczykowo, Stęszew Luboń, Czempiń i Kórnik.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jestem zawsze zaangażowana w pracę nad sesjami chrztu moich Klientów. Jest dla mnie ważne, by dołączyć do was i pomóc stworzyć wyjątkową pamiątkę tego wyjątkowego wydarzenia. Moim celem jest odkrycie emocjonalnych momentów podczas tej ceremonii i zatrzymanie ich dzięki zdjęciom; następnie chcę sfotografować magiczne okołochrzcielne sceny organizowane w pięknych kościołach, takich jak Parafia pod wezwaniem Świętego Mikołaja i Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Wniebowziętej.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętego Mikołaja cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Wniebowziętej może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Świętej Trójcy, a także Parafia pod wezwaniem Świętej Barbary. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Świętego Jana Bosko, Parafia pod wezwaniem św.Maksymiliana Marii Kolbego i Parafia pod wezwaniem Jana Pawła II też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl