Sesja chrztu Mikstat - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Mikstat

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jestem Marie Filonenko, wykwalifikowana fotografka i twórca wizerunków. Zajmuję się przede wszystkim sesjami chrztu, a także innymi sesjami portretowymi dla rodzin. Oferuję swoje usługi w okolicach Mikstat oraz w całej Wielkopolsce. Cieszę się, że możemy być wspólnie częścią tak szczególnych chwil. Sprawię, by Twoje wspomnienia były niezapomniane! Wyjątkowe chwile Twojej rodziny utrwalę dla Ciebie. Przyjmę Twoje zamówienie i Zaprojektuję wyjątkowe sesje chrztu dla Ciebie.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - bliźniaczki bawiące się na kocu po ceremonii
  • Sesja chrztu - niemowlę z błękitymi oczyma
  • Sesja chrztu - dziecko trzymane przez babcie ogląda nową zabawkę
  • Sesja chrztu - mama trzyma dziewczynkę ze smoczkiem w ustach
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotografka Marie Filonenko oferuję sesje chrztu na terenie miejscowości Mikstat oraz innych miejscowościach, które obejmuje powiat ostrzeszowski i sąsiednie takich jak: Grabów nad Prosną, Ostrzeszów, Ostrów Wielkopolski, Nowe Skalmierzyce i Odolanów. Ponadto jestem gotowa wyjechać w dowolne miejsce w Polsce na sesje fotograficzne. Chętnie wykonam sesje w innych regionach Polski, a nawet za granicą.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Lubię poświęcać moją uwagę wszystkim szczegółom, które wnoszą magię w sesję chrztu. Przemierzam okolicę w poszukiwaniu pięknych kościołów, takich jak Parafia pod wezwaniem Świętej Trójcy oraz Parafia pod wezwaniem Chrystusa Króla, aby zapewnić doskonałą scenerię dla tego wydarzenia. Jako fotografka dbam o to, aby moje zdjęcia wyrażały wysoką jakość i momenty emocjonalne zebrane z jednej z najważniejszych ceremonii w życiu kościoła. Aby to osiągnąć, staram się wydobyć cudowne emocje i tworzyć ciekawe kadry podczas reportażu. Wszystko to pomaga mi tworzyć fotografie przywołujące wspomnienie i wspaniałe emocje na lata.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętej Trójcy cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Chrystusa Króla może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem NMP to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Jadwigi Królowej, a także Parafia pod wezwaniem Ducha Świętego. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej, Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Fatimskiej i Parafia pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl