Sesja rodzinna Nowe Skalmierzyce - plener na polu

Sesja rodzinna Nowe Skalmierzyce

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Jestem Marie i jestem fotografką, która oferuje swoje usługi wykonania sesji rodzinnej i okolic. Cieszę się, że zechcieli się Państwo zapoznać z moją ofertą i wziąć udział w mojej wyjątkowej misji, jaką jest tworzenie pięknych i niezapomnianych chwil. Jako profesjonalny fotograf dopasowuję swoją pracę do oczekiwań klientów adaptując się do ich wymarzonego sesji. Zapraszam do Nowego Skalmierzyca i okolic, jestem przekonana, że po zakończonej sesji będziecie zadowoleni z efektów mojej pracy. Jeśli chcielibyście się dowiedzieć więcej, chętnie odpowiem na wszystkie Wasze pytania.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna z mamą i chłopcem w parku pod kwitnącym drzewem
  • Sesja rodzinna mamy w ciąży, taty oraz małego chłopca grającego na ukulele
  • Sesja rodzinna - portret niemowlęcia z błękitnymi oczami
  • Sesja rodzinna z rodzicami podrzucającymi dzieci wysoko w górę na polu
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Marie Filonenko oferuje sesje rodzinne na terenie Nowego Skalmierzyca i sąsiednich miejscowości należących do Powiatu Ostrowskiego, w tym Kalisza, Ostrów Wielkopolskiego, Opatówka, Raszkowa i Mikstata. Gotowa jest także do wykonywania sesji na terenie całej Polski i podróżowania po różnych regionach w celu wykonania zdjęć. Chętnie wyruszy w podróż, aby dostarczyć swoim klientom profesjonalne i piękne ujęcia.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl