Sesja artystyczna Nowe Skalmierzyce - portret kobiety całującej kwiat magnolii

Sesja artystyczna Nowe Skalmierzyce

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie Filonenko - profesjonalna fotografka specializująca się w wykonywaniu sesji artystycznych. Cenię sobie stworzanie pięknych i niezapomnianych zdjęć znajdujących się najbliżej Twojego serca. Serdecznie zapraszam do Nowego Skalmierzyce (województwo wielkopolskie) i jego okolic, by wspólnie wykonać piękne fotografie! Moją pasję stawiam na pierwszym miejscu, dążąc do tworzenia pięknych i jedynych w swoim rodzaju sesji. Przywożę ze sobą pełen wysiłku i entuzjazmu, a także swoje umiejętności, by pomóc Ci stworzyć wyjątkowe wspomnienia.

Otwórz portfolio
  • Sesja artystyczna - portret kobiety z małym bukietem fioletowych kwiatów
  • Sesja artystyczna - autoportret w czerwonym oświetleniu z papugą
  • Sesja artystyczna kobiety w ciąży stojącej w ogrodzie pośród kwitnących drzew jabłoni
  • Sesja artystyczna - portret kobiety w zbroi na tle lasu
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Czarno-biała sesja artystyczna pary całującej się w łóżku

Po pierwsze, w przeciwieństwie do wielu innych fotografów, skupiam się na inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na osobowości, emocjach i pasjach ludzi, a nie tylko na osiągnięciu idealnej sceny. Po drugie, moje sesje artystyczne nie mają ściśle określonej definicji i mogą obejmować dowolny temat lub klimat, który zechcesz. Po trzecie, jako fotograf nie tylko wykonuję zdjęcia, ale również doradzam w kwestii stylizacji i inspiruję do tworzenia oryginalnych i unikalnych sesji. Wreszcie, mogę zorganizować całą stylizację.

Gdzie działam?
Sesja artystyczna - portret kobiety w stroju fantasy całującej wilka na tle lasu

Jako fotografka Marie Filonenko, głównie działam na terenie gminy Nowe Skalmierzyce i pozostałych okolicznych miast powiatu ostrowskiego, takich jak: Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Opatówek, Raszków, Mikstat. W większości wykonuję sesje artystyczne na lokalnych ziemiach. Jednocześnie jestem otwarta na podróże po całej Polsce lub do innych regionów poza jej granicami. Chętnie też przyjmuję zlecenia, aby dostarczyć najlepszej jakości zdjęcia.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl