Sesja chrztu Rawicz - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Rawicz

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Zapraszam do odkrywania szczególnych chwil w okolicach Rawicza wraz ze mną - Marie Filonenko - pasjonującą fotografką chrzcin. Wraz ze mną odkryjecie rodzinne tradycje, uwiecznicie specjalne momenty oraz stworzycie pamiątki na długie lata. Metodą efektownie zatrzymanych chwil pomogę uwiecznić Waszej rodzinie piękno i wyjątkowe chwile. Uważnie wybieram detale, aby stworzyć zdjęcia z klimatem, które będą uwiecznione na zawsze. Nie szukam tylko pierwszych urodzin dziecka i sesji chrztu, ale wszystkiego co warte pokazania i wyjątkowe chwile.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - mama trzyma dziewczynkę ze smoczkiem w ustach
  • Sesja chrztu - bukiet kwiatów
  • Sesja chrztu - wnętrze kościoła ze świecą
  • Sesja chrztu - rodzice trzymają chłopca na rękach w kościele
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jestem fotografką Marie Filonenko i wykonuję sesje z chrztu w Rawiczu oraz wielu miejscowościach, które obejmuje powiat rawicki, takich jak Miejska Górka, Bojanowo, Poniec, Krobia i Jutrosin. Oprócz sesji w tym terenie, wykonuję również sesje na całym terenie Polski. Jestem też gotowa do podróży w inne regiony, jeśli jest taka potrzeba.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Z pasją i przywiązaniem angażuję się w sesje chrztu. Dzięki mojej inicjatywie i doskonałym umiejętnościom dostrzegania tego, co najpiękniejsze, udaje mi się zawsze wykonać zdjęcia pełne emocji. Na sesji chrztu wykonuję zdjęcia zarówno poza, jak i wewnątrz kościelnych murów jak Parafia Chrystusa Króla oraz parafii Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny i Św. Andrzeja Apostoła. Zapraszam rodziców i ich dzieci do niecodziennej wspólnej przygody i podróży po pięknych kościołach oraz urokach chrzcielnych niemowląt.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Chrystusa Króla i Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Św. Andrzeja Apostoła może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Andrzeja Boboli to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja Biskupa, a także Parafia pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, Parafia pod wezwaniem Trójcy Świętej i Parafia pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl