Sesja chrztu Zagórów - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Zagórów

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jestem Marie Filonenko, profesjonalna fotografka i entuzjastka chrzcin. Moim celem jest uwiecznienie wyjątkowego dnia w życiu Państwa dziecka w wykonaniu sesji chrztu. Świadczę usługi najwyższej jakości w miejscowości Zagórów i jego okolicach. Oferuję Państwu niepowtarzalne fotografie, które będą wspaniałą pamiątką na całe życie. Koniecznie zapoznajcie się z ofertą i zachęcam do współpracy. Wystarczy się ze mną skontaktować przez e-mail lub tel. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - bliźniaczki bawiące się na kocu po ceremonii
  • Sesja chrztu - bukiet kwiatów
  • Sesja chrztu - przygotowania z siostrą i mamą
  • Sesja chrztu - rodzice trzymają chłopca na rękach w kościele
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotografka specjalizująca się w sesjach chrztu działam na terenie Zagórów oraz innych miejscowościach, które obejmuje powiat słupecki, w tym Słupcy, Pyzdrach, Golinie, Rychwału, Choczu. Posiadam również doświadczenie wykonywania sesji na terenie całej Polski i jestem gotowa do podróży w inne regiony. Jeśli zatem szukasz dobrej fotografki dla twojej celebracji chrztu, zapraszam do kontaktu, byśmy omówili formę mojej współpracy.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako doświadczona fotografka chrztów, mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że doskonałe wyczucie emocjonalne i ochota do tworzenia postów chrztu sprawiły, że nasza sesja z Photophunky jest regularnie wybierana przez rodziców. Lubię korzystać z okolicy, aby stworzyć urocze i wyjątkowe sesje w lesie lub w pięknych kościołach takich jak Parafia pod wezwaniem Św. Apostołów Piotra i Pawła czy Parafia pod wezwaniem Bł. Michała Kozala Biskupa i Męczennika. Uwielbiam uchwycić subtelnie ekspresję oraz chwilę szczególnego zaangażowania rodziców w wyborach swoich maleństw. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Św. Apostołów Piotra i Pawła cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Bł. Michała Kozala Biskupa i Męczennika może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Świętego Leonarda to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Wawrzyńca, a także Parafia pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Szkaplerznej, Parafia pod wezwaniem Świętego Andrzeja Apostoła i Parafia pod wezwaniem Świętej Trójcy też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl