Sesja chrztu Kępno - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Kępno

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Jestem Marie Filonenko. Fotografuję słodkie chrzty dla dzieci i ich rodzin w okolicy Kępna (województwo wielkopolskie). Z chęcią nim że nim uwiecznię tę szczególną chwilę pomogę Wam udekorować ceremonię. Zapraszam do kontaktu, żeby omówić szczegóły i dowiedzieć się więcej. Uwzględnimy Wasze wymagania i stworzymy niezapomniane wspomnienia. Sesja chrztu jest piękną, rodzinną ceremonią, która zasługuje na to, by pozostała w pamięci. Dlatego dołożę wszelkich starań, by uwiecznić w moich zdjęciach waszą miłość do dziecka.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - rodzic wyciąga rękę po niemowlę leżęce na kanapie
  • Sesja chrztu - mama trzyma dziewczynkę ze smoczkiem w ustach
  • Sesja chrztu - bukiet kwiatów
  • Sesja chrztu - wnętrze kościoła ze świecą
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Marie Filonenko wykonuje sesje chrztu na terenie miejscowości Kępno oraz innych miejscowości w otaczającym ją powiecie kępińskim, w tym m. in. w Ostrzeszowie, Grabowie nad Prosną, Mikstacie, Odolanowie i Ostrów Wielkopolskim. Marie entuzjastycznie wykonuje sesjechrztu całą Polską i jest gotowa do podróży w inne regiony, jeśli jest taka potrzeba. Fotografia chrztu dostarcza wyjątkowych i cennych wspomnień, dlatego z przyjemnością udzielam swoich usług w całej Polsce.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka chrztu, staram się skupić w czasie sesji na przechwytywaniu emocjonalnych momentów i tworzeniu ciekawych kadrów. Bardzo się stara, aby każda uroczystość przebiegała zgodnie z planem i zagwarantować chrzestnym i rodzinie piękne wspomnienia z dnia sesji chrztu. staram się ze wszystkich sił, aby moje dzieło wywoływało wielkie wzruszenia. Moje portfolio obejmuje wiele pięknych, malowniczych kościołów, takich jak Parafia pod wezwaniem Świętego Marcina Biskupa i Parafia pod wezwaniem Nawiedzenia NMP. Zawsze staram się wnieść spersonalizowane podejście, żeby każdy mógł wykorzystać chwile jak najlepiej.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętego Marcina Biskupa cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Nawiedzenia NMP może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Stanisława Biskupa i Męczennika to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Zesłania Ducha Świętego, a także Parafia pod wezwaniem Chrystusa Króla. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem NMP, Parafia pod wezwaniem Św. Jadwigi Królowej i Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl