Zdjęcia ślubne Kępno - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Kępno

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Witaj! Jestem Marie Filonenko i z przyjemnością zapraszam Cię do odkrycia piękna i magii momentu ślubu – moich sesji ślubnych. Zapewniam, że wykorzystanie wyjątkowych momentów tego wyjątkowego dnia stanie się moją misją jako twojej fotografki. Chętnie wykonam sesje ślubne w Kępnie i jego okolicach. Przygotuję dla Ciebie niezapomniane wspomnienia w postaci pięknych zdjęć. Z chęcią odpowiem na Twoje pytania i udzielę Ci szczegółowych informacji. Już dziś odwiedź moją stronę internetową i skontaktuj się ze mną, aby w pełni cieszyć się wyjątkowymi chwilami.

Otwórz portfolio
  • Elegancka para młoda na sesji ślubnej w klasycznym wnętrzu
  • Zdjęcia ślubne pary młodej podczas nocy poślubnej w apartamencie hotelowym
  • Zdjęcia ślubne - para młoda obejmuje się i całuje w ogrodzie
  • Czarno-białe weselne zdjęcia ślubne z imprezy
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna jestem aktywna na terenie powiatu Kępno i sąsiadujących miejscowości takich jak: Ostrzeszów, Grabów nad Prosną, Mikstat, Odolanów i Ostrów Wielkopolski. Sesje ślubne wykonuję w innych częściach Polski i jestem gotowa do podróży do innych regionów. Interesujące mnie projekty powitalne serdecznie. Chętnie poznam Twój projekt wraz z Twoją historią.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Przyjmując zlecenia fotografowania ślubów w kościele, zawsze stawiam sobie za cel stworzenie niezapomnianych pamiątek. Uwielbiam fotografować śluby w pięknych okolicznych kościołach, takich jak Parafia pod Wezwaniem Świętego Marcina Biskupa i Parafia pod Wezwaniem Nawiedzenia NMP. Jestem aktywnym uczestnikiem i szukam każdego możliwego sposobu na wykorzystanie pięknych otoczeń do uchwycenia niezapomnianych chwil. Każde zdjęcie ślubne w kościele są stworzone z pasją i inicjatywą. Jestem wrażliwa na emocje i otwarta na pomysły. Zawsze staram się dostrzec oryginalne kompozycje i tworzyć kadry, które uwiecznią wyjątkowe chwile tak jakie są.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętego Marcina Biskupa cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Nawiedzenia NMP może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Stanisława Biskupa i Męczennika to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Zesłania Ducha Świętego, a także Parafia pod wezwaniem Chrystusa Króla. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem NMP, Parafia pod wezwaniem Św. Jadwigi Królowej i Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Jestem wyjątkowo spostrzegawcza i szybko reaguję, gdy interesująca sytuacja się pojawi. Jestem pracowita i zawsze staram się znaleźć ciekawy sposób na uchwycenie wszystkich magicznych chwil, które są tak ważne, aby uchwycić piękno tego szczególnego dnia. Zwykle pracuję w miejscach, takich jak Trzy Drzewa, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "kamiński" Marian Kamiński, Karczma AWRA - sala na wesele restauracja. Tutaj staram się nie tylko wykorzystać typowe środowisko weselne, ale i tworzę oryginalne kadry.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Trzy Drzewa cechuje się atrakcyjną salą balową, a Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "kamiński" Marian Kamiński może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Karczma AWRA - sala na wesele restauracja to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Motel ES Wieruszów Sala Weselna i Firma Handlowo Usługowa. Poza tymi wcześniej wymienionymi Hotel i Restauracja "Dworek 1885", Zajazd Ostoja i Zajazd na Kuźnikach też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl