Sesja chrztu Sulmierzyce - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Sulmierzyce

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Zapraszam rodziców i babcie, dziadków do skorzystania ze mnie usługi fotografa chrztu. Moim celem jest uchwycenie błogosławionych chwil tego wyjątkowego momentu, by zapisać je na zawsze w swoich sercach. Umów się ze mną lub zapytaj o szczegóły mojej usługi. Gwarantuję specjalną ofertę wykonania sesji chrztu w miejscowości Sulmierzyce i okolicach. Używając nowoczesnych technik, szerokiego doświadczenia i kreatywności, pomogę uchwycić te wyjątkowe chwile dla Waszego Malucha. Koniecznie skontaktuj się ze mną, aby zobaczyć zdjęcia z wcześniej wykonanych sesji chrztu.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - bukiet kwiatów
  • Sesja chrztu - mama trzymająca niemowlę na rękach na tle kwitnącego krzewu
  • Sesja chrztu - dziecko trzymane przez babcie ogląda nową zabawkę
  • Sesja chrztu - rodzice trzymają chłopca na rękach w kościele
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Mari Filonenko wykonuje sesje chrztu na terenie powiatu krotoszyńskiego i jego okolic, obejmujące miasta takie jak: Sulmierzyce, Odolanów, Zduny, Krotoszyn, Raszków i Ostrów Wielkopolski. Poza tym jest też gotowa do wyjazdów poza granice kraju i wykonywania sesji chrztu w innych częściach Polski. Moje profesjonalne usługi skupiają się na ekspresji dziecka w najpiękniejszy z możliwych sposobów.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Od wielu lat pasjonuję się fotografią chrztu. Jestem niezwykle zaangażowana w tworzenie pięknych sesji z tej okazji. Za każdym razem z wielką werwą i inicjatywą podejmuję tę przygodę fotografowania. Moja naturalna zdolność do dostrzegania emocjonalnych momentów i tworzenia ciekawych kadrów podczas reportażu z chrztu sprawia, że moje prace są wyjątkowe. Uwielbiam fotografować we wnętrzach pięknych kościołów w okolicy, takich jak Parafia pod wezwaniem św.Erazma i Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem św.Erazma cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Barbary to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Marcina, a także Parafia pod wezwaniem Św. Jakuba Apostoła. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Św. Jana Chrzciciela, Parafia pod wezwaniem Świętego Andrzeja Boboli i Parafia pod wezwaniem Świętych Apostołów Piotra i Pawła też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl