Sesja ciążowa Kępno - kobieta z brzuszkiem i jej mąż siedzą na kapapie wraz z małym synkiem

Sesja ciążowa Kępno

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Zdjęcia sesji ciążowej są pięknym, wzruszającym prezentem, do którego warto wybrać profesjonalną fotografię. Jestem fotografką Marie Filonenko, tworzącą magię sesji ciążowych i portretowych w Kępnie i okolicach. Z chęcią nakreślę dla Ciebie fotograficzną historię Twojego życia w tak szczególnym, doniosłym dniu. Skontaktuj się ze mną, aby poznać szczegóły i ustalmy datę sesji. Nie mogę się już doczekać, aby pomóc Ci uchwycić najważniejsze momenty! Zawiodę Cię piękną pamiątką i chwilami, które pozostaną w Twoim sercu na zawsze.

Otwórz portfolio
  • Sesja ciążowa - uśmiechnięta kobieta stojąca przy oknie
  • Sesja ciążowa - kobieta w historycznym stroju z rękoma złożonymi na brzuchu pośród kwiecących drzew
  • Sesja ciążowa - mąż trzymający na ramionach synka dotyka brzuszka kobiety
  • Sesja ciążowa - kobieta w średniowiecznej sukni i zbroi na tle kwitnącego drzewa
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja ciążowa - kobieta z ręką położoną na brzuszku i bukietem kwiatów

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na podkreśleniu piękna i indywidualności każdej kobiety, co jest szczególnie ważne podczas sesji ciążowej. Po drugie, jako matka dwójki dzieci, wiem jak ważne jest, aby czuć się komfortowo i swobodnie podczas takiego zdjęciowego doświadczenia. Po trzecie, nie tylko zapewnię piękne zdjęcia, ale również pomogę zorganizować całą sesję - od wyboru stroju, poprzez dobór scenografii, po kontakt z wizażystką.

Gdzie działam?
Sesja ciążowa w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako fotografka ciążowa działam przede wszystkim na terenie Kępna i okolicznych powiatów - Ostrzeszów, Grabów nad Prosną, Mikstat, Odolanów, Ostrów Wielkopolski. Jednak wykonuję sesje ciążowe w całej Polsce i chętnie podróżuję do innych części kraju. Akceptuję zlecenia z innych rejonów i jestem gotowa do wyzwań. Robię niezapomniane sesje ciążowe w wyjątkowy sposób - specjalnie dopasowując styl sesji do potrzeb Klienta. Do każdej sesji podchodzę indywidualnie i staram się uchwycić chwile pełne emocji i niezapomniane rodzinne chwile. Kocham wykonywać pracę jako fotografka, szczególnie kiedy mam okazję fotografować sesje ciążowe.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl