Sesja chrztu Odolanów - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Odolanów

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Chrzest to bardzo ważne wydarzenie dla każdego rodzica. Ja, Marie, jako profesjonalna fotografka, wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców Odolanowa i okolic, oferuję stworzenie pięknych zdjęć tego dnia. Dzięki sesji chrzciny uwiecznisz niezapomniane chwile, aby cieszyć się nimi po latach i dzielić się nimi z przyjaciółmi i rodziną. Świadczę usługi fotograficzne z dużym zaangażowaniem, dlatego rezultaty moich prac są wyjątkowe i niepowtarzalne. Pragnę pomóc Ci uchwycić to szczególne wydarzenie w Twoim życiu. Jeśli jesteś zainteresowany moją ofertą, zachęcam do zapoznania się z moimi pracami i odwiedzenia mojej strony internetowej w celu ustalenia szczegółów.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - bliźniaczki bawiące się na kocu po ceremonii
  • Sesja chrztu - dziecko trzymane przez babcie ogląda nową zabawkę
  • Sesja chrztu - rodzic wyciąga rękę po niemowlę leżęce na kanapie
  • Sesja chrztu - przygotowania z siostrą i mamą
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotografka specjalizująca się w sesjach chrzcin, działam przede wszystkim na terenie miejscowości Odolanów i okolicznych powiatach, takich jak Sulmierzyce, Ostrów Wielkopolski, Raszków, Mikstat, Krotoszyn. Oprócz tego jestem również gotowa do podróży w inne regiony i wykonywania sesji chrzcin na terenie całej Polski. Pracuję sprawnie i precyzyjnie, aby uchwycić magiczne chwile chrztu świętego w wyjątkowy i uroczy sposób.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Wykonując sesje chrztu na terenie Katowic i okolicy koncentruję się na szczegółowym rejestrowaniu atmosfery i emocji panujących podczas tak ważnych wydarzeń. Jestem w stanie wychwycić nawet najmniejsze momenty oraz stworzyć wyjątkowe kadry. Mogę sfotografować chrztu w pięknych miejscach, jak piękna Parafia pod wezwaniem Św. Barbary, czy Parafia pod wezwaniem Św. Marcina. Moją pracę cechuje kreatywność i pasja, widzialne w każdej chwili i w każdym uchwyconym momencie. Zdjęcia, jakie tworzę podczas sesji chrztu, są dalekie od sztampy; wciąż dążę do wymyślania nowych kompozycji, w których są doskonale oddane treści przekazywane przez gości i rodzinę.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Św. Barbary cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Św. Marcina może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem św.Erazma to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, a także Parafia pod wezwaniem Ducha Świętego. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej, Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Fatimskiej i Parafia pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl