Sesja chrztu Ostrzeszów - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Ostrzeszów

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Witajcie! Mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką zajmującą się sesjami chrztu w Ostrzeszowie i jego okolicach. Zapewniam profesjonalne usługi i autorskie podejście w celu uwiecznienia radosnego wydarzenia, które będzie wam wspominać jeszcze długo po tym.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - rodzic wyciąga rękę po niemowlę leżęce na kanapie
  • Sesja chrztu - niemowlę podnosi drewniany krążek ze swoim imieniem
  • Sesja chrztu - niemowlę z błękitymi oczyma
  • Sesja chrztu - bukiet kwiatów
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotografka specjalizująca się w chrzcie, Marie Filonenko realizuje sesje w miejscowości Ostrzeszów i obszarze powiatu ostrzeszowskiego, wraz z jej okolicami, takimi jak Mikstat, Grabów nad Prosną Kępno, Odolanów i Ostrów Wielkopolski. Chętnie przemieści się jednak do innych miejscowości na terenie całej Polski oraz w wybrane zagraniczne miejsca. Marie Filonenko może zorganizować wspaniałe chrzciny w tych i wielu innych miejscach.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotograf chrztu, zawsze staram się wnosić w to wyjątkowe wydarzenie wyjątkową energię. Dzięki mojej inicjatywie, miłości do szczegółów i umiejętności dostrzegania emocjonalnych momentów, tworzę ciepłe i przytulne albumy pełne klimatycznych kadrów. Lubię wykorzystać piękne kościoły, takie jak Parafia pod wezwaniem Chrystusa Króla jak i Parafia pod wezwaniem NMP, aby pokazać magię chrztu. Jestem dumna, że po latach tworzenia tych naprawdę wyjątkowych sesji chrztu, dumnie wykonuję moją pracę jako profesjonalna fotografka.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Chrystusa Króla cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem NMP może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Jadwigi Królowej to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Świętej Trójcy, a także Parafia pod wezwaniem Świętego Marcina Biskupa. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Św. Józefa Rzemieślnika, Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej i Parafia pod wezwaniem Świętych Apostołów Piotra i Pawła też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl