Sesja rodzinna Dąbie - plener na polu

Sesja rodzinna Dąbie

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Witajcie! Jestem Marie Filonenko - miłośniczka natury i fotografka, a także specjalistka w tworzeniu sesji rodzinnych. Organizuję zdjęcia dla Was - rodzin, nowożeńców oraz par - w okolicach Dąbia i świadczę usługi w pełnym zakresie. Pozwólcie, aby wykonane przeze mnie zdjęcia stały się naszymi wspólnymi pamiątkami! Z przyjemnością udzielę Wam bardziej szczegółowych informacji i odpowiem na pytania. Dajcie mi znać, jeśli jesteście zainteresowani.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna z mamą i chłopcem w parku pod kwitnącym drzewem
  • Sesja rodzinna pięciu dzieci wraz z mamą w parku
  • Sesja rodzinna - mama z noworodkiem na tle białych kwiatów
  • Sesja rodzinna rodzeństwa - dwóch dziewczynek
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako wykwalifikowana fotografka, Marie Filonenko wykonuje sesje rodzinne na terenie miejscowości Dąbie oraz innych miejscowościach, które obejmuje powiat kolski i sąsiadujących takich jak Koło, Kłodawa, Turek, Dobra, Przedecz. Marie wykonuje także sesje na terenie całej Polski i gotowa jest do podróży w inne regiony. Fotografka posiada również umiejętności i doświadczenie w organizowaniu sesji zdjęciowych z okazji zaręczyn, ślubów, chrzcin oraz wielu innych niezwykłych wydarzeń.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl