Sesja chrztu Dobrzyca - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Dobrzyca

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Zaczynamy jeden z najpiękniejszych dni w życiu Twojego dziecka? Nic tak nie zatrzyma go w czasie jak profesjonalne zdjęcie. Jako fotografka chrzcin chcę dać Ci możliwość uchwycenia tych chwil. Już teraz zapraszam do zapoznania się z moją usługą wykonania sesji chrztu wokół miejscowości Dobrzyca i okolic. Sprawimy, że te wspaniałe momenty będą miały cudowną pamiątkę. Za moim obiektywem wyjątkowo uchwycisz ulotny czas dzieciństwa. Skontaktuj się ze mną i pozwól mi udoskonalać ten niepowtarzalny czas.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - chłopiec w rękach ojca
  • Sesja chrztu - niemowlę podnosi drewniany krążek ze swoim imieniem
  • Sesja chrztu - przygotowania z siostrą i mamą
  • Sesja chrztu - wnętrze kościoła ze świecą
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotografka Marie Filonenko zapraszam Cię do skorzystania z moich usług! Wykonuję sesje chrztu i innych rodzinnych uroczystości na terenie całej Polski. Specjalizuję się w sesjach na terenie miejscowości Dobrzyca oraz okolicznych miejscowości takich jak Koźmin Wielkopolski, Pleszew, Jarocin, Raszków, Chocz. Nie uciekam jednak daleko, bo bardzo chętnie jestem gotowa na podróż do innych regionów - docelowo lub na życzenie.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka chrztow uwielbiam relacje, które powstają podczas sesji w kościele. Moje pasje i zaangażowanie w tworzenie w miejscach świętych, takich jak Parafia pod wezwaniem Św. Tekli czy Parafia pod wezwaniem Świętej Trójcy, sprawia, że moje zlecenia chrztowe są cudowne. Potrafię dostrzec ważne, emocjonalne momenty i połączyć je w piękny obraz. Dzięki mojej wyobraźni, inicjatywie i doskonałym umiejętnościom dostrzegania, moje reportaże chrztu charakteryzują się unikalnymi i wyjątkowymi ujęciami. Pozostają one idealną pamiątką na całe życie dla rodziców i ich nowego członka rodziny.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Św. Tekli cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętej Trójcy może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Świętego Wawrzyńca Męczennika, a także Parafia pod wezwaniem Najświętszego Zbawiciela. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Ścięcia Św. Jana Chrzciciela, Parafia pod wezwaniem Św. Floriana i Parafia pod wezwaniem Chrystusa Króla też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl