Zdjęcia ślubne Chocz - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Chocz

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Hej, tu Marie Filonenko, profesjonalna fotografka. Przyszedł czas, aby dodać trochę magii i piękna do Państwa sesji ślubnej - oferuję swoje usługi fotograficzne w Chocz i okolicach. Chętnie pomożę stworzyć niezapomniane wspomnienia, uwieczniając spotkania weselne i wszystkie piękne momenty. Chętnie opowiem o kreatywnych pomysłach i szerokiej ofercie. Zapraszam do skontaktowania się ze mną! Z przyjemnością odpowiem na Wasze pytania i pomogę zaplanować idealną sesję ślubną. Życzę wspaniałych chwilociut dłużej, aby wspomnieć je zawsze z uśmiechem.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne w kamperze - para obejmuje się przed wejściem do auta
  • Zdjęcia ślubne - para całuje się na tle zachodzącego słońca nad jeziorem
  • Zdjęcia ślubne - para młoda obejmuje się i całuje w ogrodzie
  • Zdjęcia ślubne pary młodej z druhnami w przepięknych białych sukniach ślubnych
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Witajcie na mojej stronie! Jestem fotografką ślubną Marie Filonenko i głównie wykonuję sesje ślubne na terenie Chocz, Pleszewa, Stawiszyna, Zagórowa, Dobrzycy i Rychwału. Okolicznościowe sesje wykonuję również w innych miejscowościach, leżących w pobliżu powiatu pleszewskiego.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jako fotograf ślubny mam liczne doświadczenie we wszelkiego rodzaju świątyniach. Jestem zaangażowany i zawsze staram się wykorzystać w pełni czas, jaki mam do dyspozycji. Wpajam się w atmosferę, szukam interesujących kadrów, dostrzegam emocje i tworzę wyjątkową atmosferę za pomocą moich zdjęć. Oprócz tego w okolicy naszej Parafii pod wezwaniem Św. Andrzeja Apostoła i Parafii pod wezwaniem Najświętszego Zbawiciela, są piękne kościoły, które również mogą urozmaicić reportaż. Dzięki mojej inicjatywie i doskonałym umiejętnościom wykonuję piękne zdjęcia z kościoła i tworzę niezapomnianą pamiątkę dla Pary Młodej.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Św. Andrzeja Apostoła cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Najświętszego Zbawiciela może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Ścięcia Św. Jana Chrzciciela to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Floriana, a także Parafia pod wezwaniem Świętego Bartłomieja Apostoła. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Św. Apostołów Piotra i Pawła, Parafia pod wezwaniem Św. Tekli i Parafia pod wezwaniem Świętej Trójcy też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Jako fotografka weselna reportażystka jestem zawsze gotowa skorzystać z możliwości, jakie daje mi każde wesele. Jestem charakteryzowana jako spostrzegawcza, szybko reagująca na intrygujące sytuacje i pracowita. Aby jak najdokładniej oddać wszystkie chwile najważniejszego dnia moich Klientów, szukam atrakcyjnego światła i ujęć oraz eksperymentu z zupełnie nowymi obrazami. W okolicy są wspaniałe sale weselne, takie jak Acwador Sp. J. R.D.D. Kołodziejczak, Hotel Karczma Stara Stajnia, Dom Weselny Eden, które stanowią kolejne miejsca do zabawy z zdjęciami. To daje mi możliwość uchwycenia wyjątkowych chwil na niezapomniany dzień uroczystości weselnej.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Acwador Sp. J. R.D.D. Kołodziejczak cechuje się atrakcyjną salą balową, a Hotel Karczma Stara Stajnia może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Dom Weselny Eden to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Ośrodek Wczasowy Pleśna Park i PPHU Hortulus Iwona Bigońska. Poza tymi wcześniej wymienionymi Restauracja Pod Latarniami, W.Z.U Walcerek Karol Siąkowski i Dom Weselny Zielony Zakątek też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl