Sesja chrztu Żerków - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Żerków

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie i oferuję przepiękne wspomnienia w postaci sesji chrztu wraz z okolicznymi miejscami w Wielkopolsce. Chcesz otoczyć swoje dziecko miłością i aby wspomnienia były wyjątkowo uchwycone? Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną i mój wyjątkowy warsztat zadba o to, aby zdjęcia prezentowała odpowiednia jakość i przekaz. Jako specjalny dodatek zrobimy twej rodzinie piękne zdjęcia zmieniające się w czasie. Zapraszam Cię do skontaktowania się ze mną, abyś mógł przekonać się jaki piękny dar oferuje sesja chrztu. Mogę świadczyć usługi w Żerkowie oraz w okolicznych miejscowościach.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - bliźniaczki bawiące się na kocu po ceremonii
  • Sesja chrztu - bukiet kwiatów
  • Sesja chrztu - rodzice trzymają chłopca na rękach w kościele
  • Sesja chrztu - ksiądz udziela chrztu chłopcu w kościele
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotografka chrztu wykonuję sesje zdjęciowe na terenie miejscowości Żerków oraz innych miejscowościach, które obejmuje powiatu jarociński i sąsiednie gminy, takie jak: Jarocin, Pyzdry, Miłosław, Jaraczewo, Książ Wielkopolski. Chętnie wykonuję także sesje fotograficzne z chrztu na terenie całej Polski oraz za granicą. Oprócz chrztów działam również na terenie innych miast oraz regionów, a moje usługi obejmują całościową fotografię weselną, plenerowe sesje modowe oraz imprezy rodzinne. Jestem gotowa do podróży w inne regiony i miejsca.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka chrztu, przed każdym reportażem w kościele staram się wykorzystać wszystkie moje umiejętności i wykazać się inicjatywą. Moją misją jest zarejestrowanie pięknych chwil radości i szacunku towarzyszących chrztowi. Chcę, żeby na tych zdjęciach uwydatnić emocjonalną chwilę i to, ile dla rodzin znaczy uroczystość chrztu. W okolicy mam bardzo dobrze zorientowane kościoły, takie jak Parafia pod wezwaniem Św. Stanisława Biskupa i Parafia pod wezwaniem Chrystusa Króla, w których powstają niezwykłe ujęcia z przebiegu obrzędu.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Św. Stanisława Biskupa cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Chrystusa Króla może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Bolesnej to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Fatimskiej, a także Parafia pod wezwaniem Świętego Antoniego z Padwy. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Świętego Marcina, Parafia pod wezwaniem św.Zygmunta i Parafia pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl