Sesja artystyczna Osieczna - portret kobiety całującej kwiat magnolii

Sesja artystyczna Osieczna

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jeżeli masz ochotę na unikalną sesję artystyczną w otoczeniu pięknego województwa wielkopolskiego, jestem tu, aby Ci pomóc. Jako fotografka, której pasją jest fotografia magicznych chwil, wręcz nakłaniam do skorzystania z mojej oferty. Z miłą chęcią zabiorę Cię ze sobą po odkrycie ukrytego piękna Okolic Osieczna. Wykonam dla Ciebie piękne i unikalne zdjęcia, pełne charakteru i magii. Moja oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb.

Otwórz portfolio
  • Sesja artystyczna kobiety w ciąży stojącej w ogrodzie pośród kwitnących drzew jabłoni
  • Sesja artystyczna - portret kobiety w zbroi na tle lasu
  • Sesja artystyczna - portret młodej kobiety w kolorowym topie na fioletowym tle
  • Sesja artystyczna - autoportret w czerwonym oświetleniu z papugą
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Czarno-biała sesja artystyczna pary całującej się w łóżku

Po pierwsze, w przeciwieństwie do wielu innych fotografów, skupiam się na inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na osobowości, emocjach i pasjach ludzi, a nie tylko na osiągnięciu idealnej sceny. Po drugie, moje sesje artystyczne nie mają ściśle określonej definicji i mogą obejmować dowolny temat lub klimat, który zechcesz. Po trzecie, jako fotograf nie tylko wykonuję zdjęcia, ale również doradzam w kwestii stylizacji i inspiruję do tworzenia oryginalnych i unikalnych sesji. Wreszcie, mogę zorganizować całą stylizację.

Gdzie działam?
Sesja artystyczna - portret kobiety w stroju fantasy całującej wilka na tle lasu

Jako mój rodzinny region fotografowania Marie Filonenko wykonuje sesje artystyczne na terenie miejscowości Osieczna oraz innych miejscowościach, które obejmuje powiat leszczyński, w tym Leszno, Krzywiń, Rydzyna, Śmigiel, Poniec. Marie jest również gotowa do podróży na terenie całej Polski, aby spełnić swoje fotograficzne ambicje! Fotografowanie na innych terenach dostarcza różnorodnych inspiracji i ciekawych miejsc do zrobienia zdjęć. Marie Filonenko jest gotowa wyruszyć wszędzie tam, gdzie tylko pozwoli jej pasja fotografowania.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl