Sesja chrztu Wysoka - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Wysoka

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Witaj! Jestem Marie Filonenko, fotografka chrztu działająca na terenie Wysoki i okolic. Lubię tworzyć piękne i niezapomniane wspomnienia z niezwykłych chwil w tej niezwykłej okolicy. Oferuję profesjonalne sesje chrztu w najwyższym standardzie. Zaprojektuję dla Ciebie piękną sesję chrztu, tworząc niepowtarzalne i wyjątkowe fotografie. Zapraszam do skontaktowania się ze mną i przedstawienia swoich pomysłów na sesję chrztu. Jestem do Twojej dyspozycji, aby dostarczyć Ci jeszcze lepsze wrażenia i wspomnienia.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - niemowlę podnosi drewniany krążek ze swoim imieniem
  • Sesja chrztu - wnętrze kościoła ze świecą
  • Sesja chrztu - ksiądz udziela chrztu chłopcu w kościele
  • Sesja chrztu - rodzice trzymają chłopca na rękach w kościele
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jestem Marie Filonenko - profesjonalnym fotografem specjalizująca się w sesjach chrztu świętego. Wykonuję sesje na terenie miejscowości Wysoka oraz innych miast będących częścią powiatu pilskiego, takich jak: Wyrzysk, Krajenka, Łobżenica, Szamocin, Złotów. Chętnie wybieram się również w inne regiony Polski aby wykonać sesje. Moje portfolio można zobaczyć na naszej stronie internetowej i zawsze zachowuję wysoką jakość pracy i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Pozwala mi to tworzyć niezapomniane chwile i utrwalanie ich na długo.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka chrztów jestem zaangażowana i zdecydowanie intensywnie podejmuję wysiłek aby wykonać wspaniałe zdjęcia. Zdaję sobie sprawę z kościołów w okolicy - Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych i Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa - i mam doświadczenie reportażowe w tych miejscach. Jestem też bardzo przedsiębiorcza i potrafię wyczuwać emocjonalne momenty, by później stworzyć ciekawy układ fotografii. Każda sesja chrztu jest wyjątkowa i chętnie tworzę wyjątkowe wspomnienia. Moją misją jest uwiecznianie najważniejszych zdarzeń z fleszem ludzkiego serca.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Floriana to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Małgorzaty i Św. Walentego, a także Parafia pod wezwaniem Świętej Marii Magdaleny. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem św.Mikołaja, Parafia pod wezwaniem św.Mikołaja i Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Różańcowej też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl