Zdjęcia ślubne Raszków - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Raszków

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Nazywam się Marie Filonenko i jestem fotografką. Marzę o tworzeniu pięknych i niezapomnianych sesji ślubnych dla par, które chcą uwiecznić swoją miłość. Przedstawiam ofertę stworzenia wyjątkowej sesji ślubnej w miejscowości Raszków i okolicach. Dołożę wszelkich starań, aby Państwa ślubna sesja była niezapomnianą przygodą! Poprzez moje zdjęcia będziecie nosić cząstkę swojej uroczystości zawsze przy sobie. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia strony i do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne - para młoda obejmuje się i całuje w ogrodzie
  • Zmysłowe zdjęcia ślubne pary młodej całującej się w pościeli
  • Zdjęcia ślubne pary młodej z druhnami w przepięknych białych sukniach ślubnych
  • Elegancka para młoda na sesji ślubnej w klasycznym wnętrzu
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotograf ślubny działam głównie na terenie miejscowości Raszków oraz innych miejscowości znajdujących się w powiecie ostrowskim, między innymi: Ostrów Wielkopolski, Odolanów, Nowe Skalmierzyce, Sulmierzyce, Dobrzyca. Jeśli chcesz, abym wykonała sesję ślubną w innym miejscu, również jestem na to gotowa. Obszar działalności obejmuje całą Polskę oraz inne miejsca w naszej pięknej Europie.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Moje zdjęcia ślubne w kościele pokazują moje energiczne zaangażowanie w tworzenie doskonałych i pięknych zdjęć. Cenię sobie inicjatywę i możliwość dostrzegania i eksponowania epickich ujęć, które mam szansę pozyskiwać podczas głównej uroczystości w kościele. Potrafię wychwycić emocjonalne momenty, a także wydobyć piękne kadry z okolicznych pięknych kościołów, takich jak Parafia pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego czy Parafia pod wezwaniem Ducha Świętego. Jestem zdeterminowana, by podarować parze przyszłych małżonków jak najwięcej niepowtarzalnych chwil.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Ducha Świętego może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Fatimskiej, a także Parafia pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Najświętszego Zbawiciela, Parafia pod wezwaniem NMP Królowej Polski i Parafia pod wezwaniem Świętego Antoniego Padewskiego też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Jako fotograf ślubny wiem, że kluczem do udanego reportażu weselnego jest pełna spostrzegawczość i szybkie reagowanie na interesujące sytuacje. Pracuję sumiennie i zaangażowanie, kierując się oryginalnością w doborze kadrów. Wybieram najciekawsze i najbardziej atrakcyjne sale weselne z okolicy, takie jak: Pałac Bagatela, Zamek Gutów, Gościniec Zębcowski oraz piękne naturalne tożsamości tych miejsc, aby stworzyć reportaż idealny dla Państwa Młodych i przypominany dla was cudowne wspomnienia. Staram się aby mój reportaż weselny był pełen emocji, pamiątek i był dla Państwa Młodych wyjątkowym prezentem.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Pałac Bagatela cechuje się atrakcyjną salą balową, a Zamek Gutów może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Gościniec Zębcowski to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Restauracja Komeda i Hotel-Restauracja MALWA. Poza tymi wcześniej wymienionymi BLACK DAVE Restaurant, Hotel Restauracja Borowianka i Zajazd Wielkopolski KLARA też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl