Sesja ciążowa Obrzycko - kobieta z brzuszkiem i jej mąż siedzą na kapapie wraz z małym synkiem

Sesja ciążowa Obrzycko

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Poznaj piękne historie i doświadcz magicznego momentu narodzin! Moją pasją są sesje ciążowe. Przyjmuję zamówienia z Obrzycka i jego okolic – umów się na sesję w swoim najbardziej wyperfectowanym miejscu. Uwiecznij ten ważny czas i pozwól tej magii na dłuńej pozostać w Twoim sercu. Dzięki autorskiej fotografii będziesz mógł po latach przypominać sobie wspaniałe chwile, kiedy wszystko jeszcze przed Tobą. Zależy mi na stworzeniu cudownych wspomnień, które da się oglądać i czuć przy każdym powrocie do nich.

Otwórz portfolio
  • Sesja ciążowa - uśmiechnięta kobieta stojąca przy oknie
  • Sesja ciążowa - kobieta stojąca profilem z bukietem kwiatów
  • Sesja ciążowa - mąż trzymający na ramionach synka dotyka brzuszka kobiety
  • Sesja ciążowa - kobieta w historycznym stroju z rękoma złożonymi na brzuchu pośród kwiecących drzew
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja ciążowa - kobieta z ręką położoną na brzuszku i bukietem kwiatów

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na podkreśleniu piękna i indywidualności każdej kobiety, co jest szczególnie ważne podczas sesji ciążowej. Po drugie, jako matka dwójki dzieci, wiem jak ważne jest, aby czuć się komfortowo i swobodnie podczas takiego zdjęciowego doświadczenia. Po trzecie, nie tylko zapewnię piękne zdjęcia, ale również pomogę zorganizować całą sesję - od wyboru stroju, poprzez dobór scenografii, po kontakt z wizażystką.

Gdzie działam?
Sesja ciążowa w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako wybitny fotograf ciążowy chętnie wykonuje sesje na terenie Obrzycko i sąsiadujących miejscowości w powiecie szamotulskim, takich jak Ostroróg, Wronki, Szamotuły, Oborniki czy Czarnków. Marie Filonenko oferuje także swoje usługi na terenie całego kraju i wykonuje sesje ciążowe w dowolnym miejscu za granicą, jeśli klient jest gotów pokryć koszty podróży. Marie jest miłośniczką ciekawych, wyjątkowych miejsc i jest gotowa, aby wykonać wyjątkowe sesje w dowolnych okolicznościach.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl