Sesja zdjęciowa dla par Kłecko - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Kłecko

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, nazywam się Marie Filonenko i jestem profesjonalną fotografką wyspecjalizowaną w sesjach zdjęciowych dla par. Jeśli szukacie niesamowitych, wyjątkowych zdjęć, którymi możecie podzielić się ze światem oraz pamiątek na długie lata, to jestem dla Was. Specjalnie dla Was wykonam sesje w miejscowości Kłecko oraz okolicach Wielkopolskiego. Jeśli macie jakieś pytania, śmiało piszcie lub dzwońcie. Chętnie odpowiem. Sprawdźcie moją ofertę i skontaktujcie się ze mną! Wspólnie wyczarujemy piękne, wyjątkowe zdjęcia".

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par - splecione dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
  • Sesja zdjęciowa - para głaszcze psa na randce w kawiarni
  • Sesja zdjęciowa dla par - dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
  • Sesja zdjęciowa dla par - zabawne ujęcie chłopaka obejmującego dziewczynę nad Wartą
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jesteśmy szczęśliwi, że możemy powiadamiać o możliwościach fotografii Marie Filonenko! Z reguły wykonujemy sesje zdjęciowe dla par na teranie Kłecka oraz innych miejscowościach, które obejmuje powiat gnieźnieński, takich jak Gniezno, Skoki, Pobiedziska, Czerniejewo i Wągrowiec. Jednakże Marie jest gotowa do wykonania sesji w innych miejscach, nawet poza granicami Polski. Z radością wykonamy sesje w jakimkolwiek regionie, który będzie stanowił kreatywne uzupełnienie Twojej opowieści lub Twojego wyjazdu. Chętnie podejmiemy się wykonania niesamowitych zdjęć w okolicy, gdzie już byliśmy, jak i w miejscach, w których nigdy wcześniej nie byliśmy.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl