Sesja ciążowa Gołańcz - kobieta z brzuszkiem i jej mąż siedzą na kapapie wraz z małym synkiem

Sesja ciążowa Gołańcz

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Nazywam się Marie i zajmuję się fotografią. Uwielbiam robić zdjęcia przepięknych sesji ciążowych. W swojej pracy kładę szczególny nacisk na pokazanie uczuć, jakie budzi wyjątkowe doświadczenie, jakim jest macierzyństwo. Ofertę mojej usługi skierowanej do mieszkańców Gołańcza i okolic możesz znaleźć na mojej stronie internetowej. Zapraszam do kontaktu, abyśmy mogli omówić szczegóły. Podczas sesji sprawimy, że każda z Was nabierze odwagi i pewności siebie. Przyjmę Was z otwartymi ramionami i wykonam zdjęcia marzeń. Nie czekaj, skontaktuj się ze mną, aby zobaczyć szczegóły oferty.

Otwórz portfolio
  • Sesja ciążowa - kobieta stojąca profilem z bukietem kwiatów
  • Sesja ciążowa - kobieta w historycznym stroju z rękoma złożonymi na brzuchu pośród kwiecących drzew
  • Sesja ciążowa - kobieta w granatowej sukni z bukietem kwiatów na tle egzotycznej roślinności
  • Sesja ciążowa - mąż trzymający na ramionach synka dotyka brzuszka kobiety
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja ciążowa - kobieta z ręką położoną na brzuszku i bukietem kwiatów

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na podkreśleniu piękna i indywidualności każdej kobiety, co jest szczególnie ważne podczas sesji ciążowej. Po drugie, jako matka dwójki dzieci, wiem jak ważne jest, aby czuć się komfortowo i swobodnie podczas takiego zdjęciowego doświadczenia. Po trzecie, nie tylko zapewnię piękne zdjęcia, ale również pomogę zorganizować całą sesję - od wyboru stroju, poprzez dobór scenografii, po kontakt z wizażystką.

Gdzie działam?
Sesja ciążowa w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jestem fotografką i wykonuję sesje ciążowe, głównie w Gołańczy i okolicznych miejscowościach takich jak Margonin, Szamocin, Wągrowiec, Budzyń i Wyrzysk, w województwie wielkopolskim. Ponadto jestem gotowa do wyjazdów w inne regiony Polski, aby wypełnić Wasze fotograficzne marzenia. Nie ma dla mnie zbyt dalekich miejsc! Zatem, jeśli szukacie doskonałego fotografa ciążowego, to moje usługi są do Waszej dyspozycji.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl