Sesja artystyczna Wągrowiec - portret kobiety całującej kwiat magnolii

Sesja artystyczna Wągrowiec

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Zbliżam się do Państwa miejscowości Wągrowiec – pięknego województwa wielkopolskiego! Jako profesjonalna fotografka, Marie Filonenko wykonuje sesje artystyczne dla Ciebie i Twoich bliskich. Mam doświadczenie w tworzeniu pięknych, indywidualnych, emocjonujących historii. Porozmawiaj ze mną i zobacz jak wspólnie możemy stworzyć spersonalizowaną sesję. Gwarantuję, że zostaniecie Państwo zachwyceni! Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i do kontaktu ze mną.

Otwórz portfolio
  • Sesja artystyczna - portret kobiety w zbroi na tle lasu
  • Sesja artystyczna portret kobiety z podwójnym naświetlaniem i tłem z kwitnących magnolii
  • Sesja artystyczna - autoportret w czerwonym oświetleniu z papugą
  • Sesja artystyczna - portret młodej kobiety w kolorowym topie na fioletowym tle
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Czarno-biała sesja artystyczna pary całującej się w łóżku

Po pierwsze, w przeciwieństwie do wielu innych fotografów, skupiam się na inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na osobowości, emocjach i pasjach ludzi, a nie tylko na osiągnięciu idealnej sceny. Po drugie, moje sesje artystyczne nie mają ściśle określonej definicji i mogą obejmować dowolny temat lub klimat, który zechcesz. Po trzecie, jako fotograf nie tylko wykonuję zdjęcia, ale również doradzam w kwestii stylizacji i inspiruję do tworzenia oryginalnych i unikalnych sesji. Wreszcie, mogę zorganizować całą stylizację.

Gdzie działam?
Sesja artystyczna - portret kobiety w stroju fantasy całującej wilka na tle lasu

Jako fotograf artystyczny Marie Filonenko specjalizuje się w sesjach na terenie Wągrowca i sąsiadujących miejscowości: Rogoźna, Skoków, Gołańcza, Budzynia, Margonina. Oprócz tych miejsc sezonowo i z zaproszeniem Marie jest również gotowa do wykonania pracy poza tym obszarem, docierając do innych regionów Polski. Najczęściej realizuje sesje w wymienionych wyżej miejscowościach i jest szczera w swoich wypowiedziach geekom na temat plenerów i pięknych krajobrazów. Dzięki swojej pasji i aktywności Marie dąży do stworzenia fotografii, która zostanie zapamiętana na lata.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl