Sesja zdjęciowa dla par Zduny - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Zduny

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jestem Marie Filonenko, profesjonalna fotografka z Wielkopolski zajmująca się tworzeniem ślubnych sesji zdjęciowych dla par. Znajduję ogromną przyjemność w tworzeniu pięknych i wyjątkowych reportaży ślubnych. Chciałabym zaprosić Ciebie i Twojego partnera do skorzystania z moich usług. Oferuję zdjęcia dla par z Zdun i okolic. Moje profesjonalne usługi są najlepszą opcją dla tych, którzy chcą uwiecznić swoją miłość w pięknych i elastycznych sesjach zdjęciowych. Cieszę się, że mam okazję spotkać ludzi i celebrować ich małe chwile szczęścia.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa - para przytula się do siebie pod rozświetlonym lasem wraz z bukietem kwiatów
  • Sesja zdjęciowa dla par w kemperze - pocałunek w stylu boho
  • Zmysłowa sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w sypialni
  • Sesja zdjęciowa dla par - portret dziewczyny w okularach w plenerze
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Realizuję sesje zdjęciowe dla par w Zdunach, a także w innych miejscowościach obrębu powiatu krotoszyńskiego: Krotoszyn, Sulmierzyce, Kobylin, Jutrosin, Koźmin Wielkopolski. Cieszę się z możliwości pokazywania swojego oglądu na relacje międzyludzkie, dlatego gotowa jestem jeździć do innych regionów całej Polski, realizując sesje dla par szukających szczególnych miejsc. Z przyjemnością wybiorę się również poza granice naszego kraju. Przedstawiam autentyczne historie przedstawiające stronę ludzką i relacje międzyludzkie, które tworzą jedyny w swoim rodzaju obraz miłości i uczuć.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl