Zdjęcia ślubne Sulmierzyce - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Sulmierzyce

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Uwiecznij swoje najważniejsze chwile – twórz wspomnienia wspólnie ze mną! Czarujący widok Wielkopolski i okolic Sulmierzyc to idealny tło dla Twoich uroczystości ślubnych! Jako fotografka z pasją uwielbiam tworzyć wspaniałe wspomnienia, które będą Ci służyć przez całe życie. Przyjdź do mnie i przekonaj się, jak piękną historię Twojego ślubu potrafię opowiedzieć.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcie ślubne pary młodej w rozświetlonym promieniami słońca lesie
  • Zdjęcie ślubne eleganckiej panny młodej schodzącej po schodach pałacu
  • Zmysłowe zdjęcia ślubne pary młodej podczas nocy ślubnej
  • Zdjęcie ślubne bukietu w pastelowych kolorach
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna z Sulmierzyc oferuję usługi na terenie powiatu krotoszyńskiego i jego okolic: Odolanów, Zduny, Krotoszyn, Raszków, Ostrów Wielkopolski. Sesje ślubne mogę też realizować w innych regionach i miastach w całej Polsce - dojeżdżam zawsze zadysponowana. Przygotowuję wyjątkową sesję z miłością i czułością, aby oddać aura przyjemnego wspomnienia. Celebuję każdą narrację pomiędzy dwiema osobami i tworzę ekscytujące opowieści. Uważnie czekam na Państwa współpracę i dołączenie do grona szczęśliwych klientów.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jako fotografka ślubna posiadam szerokie doświadczenie w tworzeniu pięknych i poruszających zdjęć w kościołach. Zachwycam się bogactwem szczegółów i dostrzegam momenty pełne emocji. Z każdego wyjątkowego wydarzenia w kościele staram się uchwycić silny klimat scenerii i zarejestrować zaangażowanie pary młodej oraz ich rodzin i przyjaciół. Okolica, w której pracuję, oferuje wiele pięknych, kościołów i klasztorów, w tym Parafię pod wezwaniem Świętego Erazma i Parafię pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem św.Erazma cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Barbary to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Marcina, a także Parafia pod wezwaniem Św. Jakuba Apostoła. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Św. Jana Chrzciciela, Parafia pod wezwaniem Świętego Andrzeja Boboli i Parafia pod wezwaniem Świętych Apostołów Piotra i Pawła też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Jako fotografka ślubna z doświadczeniem mam niezwykle rozbudzoną spostrzegawczość - potrafię wychwycić interesujące sytuacje, a także szybko reagować na każdy element w trakcie wesela. Zawsze staram się jak najlepiej przygotować do sesji, aby następnie pracować z pomysłem i precyzją, z zastosowaniem oryginalnego podejścia do kadru. Jestem bardzo pracowita i przy tego typu projektach warto wykorzystać hotele i restauracje, takie jak Restauracja i Hotel Kardamon, Hotel-Restauracja Wawrzyniak oraz Restauracja Impuls, które znajdują się w okolicy. Moje reportaże stają się coraz bardziej efektowne dzięki temu, że coraz chętniej wprowadzam w nich różnorodne lokacje.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Restauracja i Hotel KARDAMON cechuje się atrakcyjną salą balową, a Hotel-Restauracja Wawrzyniak może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Restauracja Impuls to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Restauracja Iskra i Hotel Pod Szyszkami. Poza tymi wcześniej wymienionymi Restauracja Libero, Pałac Bagatela i Zamek Gutów też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl