Sesja zdjęciowa dla par Miłosław - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Miłosław

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Jestem Marie - profesjonalna fotografka. Przy­wiozłam ze sobą wszystkie potrzebne narzędzia, by uwiecznić z charakterem i wrażliwością Wasze najpiękniejsze chwile. Jestem tutaj, by pomóc Wam w przeniesieniu obrazów w pamięci na długie lata. Zapraszam do skorzystania z mojej usługi wykonania sesji zdjęciowej dla par w miejscowości Miłosław oraz okolicach. Ciągle rozwijam swoje umiejętności, by zawsze być na bieżąco z nowymi technikami fotografii. Przyjmę każde wyzwanie, więc napisz do mnie lub zadzwoń i porozmawiajmy o Twojej wizji.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par - zabawne ujęcie chłopaka obejmującego dziewczynę nad Wartą
  • Sesja zdjęciowa - para przytula się do siebie pod rozświetlonym lasem wraz z bukietem kwiatów
  • Sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w palmiarni
  • Sesja zdjęciowa dla par w kemperze - pocałunek w stylu boho
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jestem, Marie Filonenko - fotografka z rejonu Miłosławia i powiatu wrzesińskiego. Wykonuję sesje zdjęciowe dla par w tej okolicy, w miejscowościach takich jak Pyzdry, Września, Środa Wielkopolska, Żerków, Nekla i innych. Ponadto, jestem gotowa rich dojeżdżać do par w innych częściach Polski, by wykonać dla nich sesje. Moim celem jest tworzenie pięknych i niezapomnianych wspomnień dla par, które będą mogły przywoływać za każdym razem, gdy na nie spojrzą.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl