Sesja zdjęciowa dla par Jarocin - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Jarocin

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Zachęcam wszystkie pary z miejscowości Jarocin i okolic do wykonania sesji zdjęciowej z mojej strony. Jestem profesjonalną fotografką, która oferuje ujęcia pięknych i niezapomnianych chwil. Oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb moich klientów. Z chęcią podejmę współpracę i przygotuję najwyższej jakości materiał. Zapewniam, że będą to niezapomniane wrażenia i piękne ujęcia. Aby dowiedzieć się więcej, zapraszam do kontaktu z mojej strony.

Otwórz portfolio
  • Zmysłowa sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w sypialni
  • Sesja zdjęciowa dla par - splecione dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
  • Sesja zdjęciowa pary całującej się pod prysznicem
  • Sesja zdjęciowa - para śmieje się podczas podróży kamperem
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka wykonująca sesje ślubne i narzeczeńskie, działam na terenie miejscowości Jarocin i innych miejscowości, które obejmuje powiat jarociński oraz sąsiadujące takich jak: Żerków, Dobrzyca, Jaraczewo, Koźmin Wielkopolski, Borek Wielkopolski. Oczywiście jestem w stanie wykonywać sesje w innych częściach Polski, po ustaleniu szczegółów. Jestem również otwarta na podróże poza kraj, do różnych europejskich miast.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl