Sesja zdjęciowa dla par Mosina - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Mosina

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Witaj! Jestem Marie Filonenko i moim pasją jest fotografia. Przygotuję dla Ciebie i Twojej drugiej połówki wyjątkową sesję zdjęciową w miejscowości Mosina i okolicach. Stworzymy wspólnie wyjątkowe fotografie, na które będziecie Państwo zawsze wzruszeni patrząc się na nie. Spotkanie z aparatem i magia światła sprawią, że zatrzymacie chwile niezapomnianych chwil! Zaufaj mojemu doświadczeniu i skontaktuj się ze mną już dziś! Tworzenie pięknych fotografii stało się moją misją życiową. Czekam na Twoje zgłoszenie.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par - dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
  • Zmysłowa sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w sypialni
  • Sesja zdjęciowa - para przytula się do siebie pod rozświetlonym lasem wraz z bukietem kwiatów
  • Sesja zdjęciowa dla par - portret dziewczyny w okularach w plenerze
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka Marie Filonenko głównie działam wokół Mosiny wraz z innymi miejscowościami na terenie powiatu poznańskiego, takimi jak: Puszczykowo, Stęszew, Luboń, Czempiń oraz Kórnik. Pracuję również z parami w innych miastach oraz na terenie całej Polski. Regularnie wyjeżdżam w różne miejsce, aby tworzyć piękne wspomnienia w postaci wyjątkowych sesji zdjęciowych. Jestem również otwarta na podróże do innych rejonów z zainteresowanym klientem.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl