Sesja ciążowa Budzyń - kobieta z brzuszkiem i jej mąż siedzą na kapapie wraz z małym synkiem

Sesja ciążowa Budzyń

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jesteś w ciąży i chcesz uwiecznić tę jedyną w swoim rodzaju chwilę? Zapoznaj się z moją ofertą wykonania sesji ciążowej w Budzyniu i okolicach. Niezapomniane ujęcia, piękna sceneria oraz niezwykłe doświadczenie fotografowania tych chwil są gwarancją wspaniałych wspomnień na lata. Zajmuję się wykonywaniem sesji dla maluszków, par i rodzin, zachęcam do kontaktu! Pozwól mi towarzyszyć Ci w tej niezwykłej podróży w nową dla Ciebie rolę. Pomogę uwiecznić te najważniejsze chwile.

Otwórz portfolio
  • Sesja ciążowa - kobieta w historycznym stroju z rękoma złożonymi na brzuchu pośród kwiecących drzew
  • Sesja ciążowa - kobieta w granatowej sukni z bukietem kwiatów na tle egzotycznej roślinności
  • Sesja ciążowa - kobieta w średniowiecznej sukni i zbroi na tle kwitnącego drzewa
  • Sesja ciążowa - mąż trzymający na ramionach synka dotyka brzuszka kobiety
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja ciążowa - kobieta z ręką położoną na brzuszku i bukietem kwiatów

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na podkreśleniu piękna i indywidualności każdej kobiety, co jest szczególnie ważne podczas sesji ciążowej. Po drugie, jako matka dwójki dzieci, wiem jak ważne jest, aby czuć się komfortowo i swobodnie podczas takiego zdjęciowego doświadczenia. Po trzecie, nie tylko zapewnię piękne zdjęcia, ale również pomogę zorganizować całą sesję - od wyboru stroju, poprzez dobór scenografii, po kontakt z wizażystką.

Gdzie działam?
Sesja ciążowa w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Witaj na mojej stronie! Jako fotografka działam głównie na terenie powiatu chodzieskiego oraz sąsiadujących miast i miasteczek, takich jak: Budzyń, Chodzież, Margonin, Rogoźno, Wągrowiec, Szamocin. W zależności od potrzeb, jestem również gotowa wykonać sesje poza tym regionem, na przykład na terenie całej Polski. Jestem szczególnie zainteresowana wykonywaniem sesji ciążowych. Pozwól mi pomóc Ci stworzyć piękne, niezapomniane wspomnienia.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl