Sesja rodzinna Śrem - plener na polu

Sesja rodzinna Śrem

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie, fotografka zajmująca się tworzeniem sesji rodzinnych w Wielkopolsce. Z wielką przyjemnością wykonam Twoją sesję w Śremie oraz w jego okolicach. Chcę abyś dostał ważny dla Ciebie album ze zdjęciami, które będą ponadczasowym elementem do Twojej rodzinnej historii. Wystarczy skontaktować się ze mną, by przygotować dla Ciebie niezapomnianą sesję. Oferuję profesjonalne podejście i wykonanie zdjęć zgodnych z Twoimi oczekiwaniami.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna małych bliźniaczek w plenerze na kocu
  • Sesja rodzinna rodzeństwa - dwóch dziewczynek
  • Sesja rodzinna - portret niemowlęcia z błękitnymi oczami
  • Sesja rodzinna z mamą i chłopcem w parku pod kwitnącym drzewem
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako fotografka specjalizująca się w sesjach rodzinnych, z przyjemnością działam na terenie województwa wielkopolskiego. Sesje wykonuję głównie na terenie miejscowości Śrem i powiatu śremskiego, w tym krajobrazowe sesje na terenach okolicznych miejscowości, takich jak: Dolsk, Książ Wielkopolski, Czempiń, Kórnik, Krzywiń. Moje usługi rozszerzyły się jednak na całą Polskę, a moja wielka pasja do podróży sprawia, że jestem również gotowa na wyjazdy do innych regionów Europy. Zapytania dotyczące sesji rodzinnych i możliwości wykonania ich poza granicami Polski zawsze są mile widziane.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl